Uitslag Eelke Scherjon Memorial
Burgum 21-05-2016

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenBart Helmholt21.08
DamesMarrit v/d Wal16.24
JuniorenFreark Kramer18.52
JongensWietse Nauta16.92
MeisjesBente Vlas14.07

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bart Helmholt, NoardburgumBG21.0818.3521.0812.6720.490.00
2Nard Brandsma, WarkumHS20.3117.3620.310.0014.120.00
3Sytse Bokma, HindeloopenHS19.4317.7519.430.000.000.00
4Ysbrand Galama, WarkumHS18.7515.7418.5815.6516.5618.75
5Thewis Hobma, HarlingenIJ17.4617.460.000.00
6Age Hulder, BurgumBG16.1916.1913.480.00
7Oane Galama, HilaardHS15.8115.810.000.00

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hannes Scherjon, NoardburgumBG17.8817.2816.7617.880.000.00
2Hans Ulco de Boer, JutrijpIJ17.1715.160.0017.17
3Daan de Vries, HurdegarypBG16.4314.5716.4314.37
4Jelte Hitzert, WommelsWI15.3815.1115.3812.89
5Jan Cornelis van Maassen, KollumBT0.000.000.000.00
6Niels Koetsier, HurdegarypGR0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS16.2413.3014.6813.5216.240.00
2Hiske Galama, SneekBG15.070.000.0014.2915.070.00
3Klaske Nauta, IJlstIJ14.6914.4313.9913.8414.69
4Akke Dijkstra, BuitenpostBT13.9713.970.000.00
5Anneke Broersma, LemelerveldBG13.9413.9412.8413.38
6Melanie Heins, WorkumHS13.8513.8513.710.00
7Maureen Poiesz, SneekHS12.8712.7212.8710.71
8Marije Reitsma, IJlstIJ12.7712.770.0011.60

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Freark Kramer, It HeidenskipHS18.520.0017.090.0018.520.00
2Rutger Piersma, It HeidenskipHS17.2815.3916.340.0017.280.00
3Bobby Zwaagman, IJlstIJ16.640.0016.6416.50
4Jarno Hoekstra, IJlstIJ15.7113.9415.5015.71
5Simon Willem Hoeksma, EeBT0.000.000.000.00
6Freerk v/d Werff, It HeidenskipHS0.000.000.000.00
7Lars Woudstra, WorkumHS0.000.000.000.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wietse Nauta, IJlstIJ16.9215.9116.200.0015.1916.92
2Jarich Wijnstra, TzumWI16.2914.5316.2915.0715.65
3Hessel Haanstra, WorkumHS16.2714.4415.4416.2713.7615.87
4Auke Zijlstra, IJlstIJ15.2413.1815.2414.67
5Minne Smit, WinsumWI14.9011.8214.4814.90
6Sander Elsinga, SintjohannesgaJR13.950.0013.9511.61
7Thys Jan Bootsma, NijlandIJ13.4713.2613.470.00
8Sietse v/d Meer, HeegIJ12.710.0012.710.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bente Vlas, HeegIJ14.0713.1313.8213.330.0014.07
2Sigrid Bokma, HindeloopenHS13.5413.260.0013.5413.1413.49
3Tirza Boschma, SneekIJ12.7611.3911.4112.7611.990.00
4Inge Demmer, WorkumHS12.5212.2212.4712.52
5Mare Dijkstra, MolkwerumHS12.450.0012.450.00
6Liselotte Veenstra, SuwâldBG11.730.0011.730.00
7Fardau van Akker, SuwâldBG11.4610.8011.2611.46

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond