Uitslag 1ste klasse
It Heidenskip 06-07-2016

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenBart Helmholt21.64
DamesMarrit v/d Wal15.58
JuniorenFreark Kramer18.31
JongensWietse Nauta16.94
MeisjesBente Vlas14.42

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bart Helmholt, NoardburgumBG21.6419.0318.8612.0621.64 (p.r.)0.00
2Ysbrand Galama, WarkumHS20.2820.2818.8518.4117.4319.83
3Nard Brandsma, WarkumHS20.2517.5420.0820.250.000.00
4Oane Galama, HilaardHS19.9017.9319.3119.900.00
5Thewis Hobma, HarlingenIJ18.5818.5817.370.00
6Sytse Bokma, HindeloopenHS18.4717.1218.2518.47

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Age Hulder, BurgumBG17.9416.5717.2217.94
2Niels Koetsier, HurdegarypGR17.3716.720.0017.37
3Jelte Hitzert, WommelsWI16.6816.6815.500.00
4Jelle Douwe de Vries, It HeidenskipHS16.2815.5116.2815.93
5Jan Cornelis van Maassen, KollumBT14.960.0014.960.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS15.5814.3114.9715.580.000.00
2Melanie Heins, WorkumHS13.6913.2813.690.0013.290.00
3Marieke Jelsma, BurgumBT13.5613.020.0013.1613.56
4Akke Dijkstra, BuitenpostBT13.1113.1112.1812.94
5Tjitske v/d Sluis, TzumWI12.9112.3512.9112.47

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Freark Kramer, It HeidenskipHS18.3117.6618.3112.110.000.00
2Rutger Piersma, It HeidenskipHS17.7817.7816.9217.090.000.00
3Jetse Bokma, HindeloopenHS16.9816.9816.6116.340.000.00
4Bobby Zwaagman, IJlstIJ16.7011.5616.7012.80
5Simon Willem Hoeksma, EeBT16.0414.0816.040.00
6Jos Bethlehem, IJlstIJ15.7715.7714.310.00
7Freerk v/d Werff, It HeidenskipHS15.1615.16
8Jan Teade Nauta, IJlstIJ14.940.000.0014.94

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wietse Nauta, IJlstIJ16.9416.0916.9416.420.000.00
2Jarich Wijnstra, TzumWI16.1616.1613.66
3Sander Elsinga, SintjohannesgaJR15.0714.090.0015.070.0013.82
4Minne Smit, WinsumWI14.9514.0613.3214.95
5Jesse Zuidema, OosterbierumWI14.9311.6814.930.00
6Auke Zijlstra, IJlstIJ14.6014.4714.6014.39
7Sietse v/d Meer, HeegIJ13.6113.610.000.00
8Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ13.5711.920.0013.57

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bente Vlas, HeegIJ14.4213.680.0013.880.0014.42
2Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.2913.6814.2913.5312.3412.75
3Fardau van Akker, SuwâldBG14.1811.6113.2814.18 (p.r.)0.0013.54
4Inge Demmer, WorkumHS13.2413.2412.610.00
5Tirza Boschma, SneekIJ12.8311.8412.5712.83 (p.r.)
6Gerbrich Steensma, WarfstermolenBT12.7211.4112.72 (p.r.)11.38
7Liselotte Veenstra, SuwâldBG12.4512.2712.450.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond