Uitslag 1ste klasse
Winsum 20-07-2016

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenOane Galama20.78
DamesMarrit v/d Wal16.35
JuniorenFreark Kramer18.49
JongensJarich Wijnstra17.72
MeisjesSigrid Bokma14.78

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Oane Galama, HilaardHS20.7818.3719.5518.3620.7817.93
2Sytse Bokma, WorkumHS20.6718.2318.6118.7620.67 (p.r.)0.00
3Nard Brandsma, WarkumHS19.650.0019.650.0018.2019.52
4Bart Helmholt, NoardburgumBG19.3418.5719.340.000.0018.40
5Ysbrand Galama, It HeidenskipHS18.8916.760.0018.890.000.00
6Hans Ulco de Boer, JutrijpIJ17.5716.4217.5717.56
7Bas Tolboom, NiehoveGR17.2516.050.0017.25

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Niels Koetsier, HurdegarypGR17.4116.410.0017.41
2Age Hulder, TytsjerkBG17.0317.0316.550.00
3Jelle Douwe de Vries, It HeidenskipHS16.7816.7816.2416.56
4Jelte Hitzert, WommelsWI16.1915.7216.190.00
5Jan Cornelis van Maassen, KollumBT16.0915.0516.0916.02
6Henk Rijpma, IJlstIJ15.0214.3015.020.00
7Hugo Bosgraaf, GrijpskerkGR15.0014.660.0015.00
8Daan de Vries, HurdegarypBG14.930.000.0014.93

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS16.3514.6913.7116.3514.88
2Hiske Galama, SneekBG14.6613.6314.660.000.000.00
3Akke Dijkstra, BrantgumBT14.6314.010.0014.6314.4413.38
4Melanie Heins, WorkumHS14.290.000.0014.29
5Tjitske v/d Sluis, TzumWI13.3713.3713.000.00
6Anneke Broersma, LemelerveldBG11.6911.690.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Freark Kramer, It HeidenskipHS18.4916.3317.810.0018.4917.71
2Bobby Zwaagman, IJlstIJ18.2017.0318.200.000.0017.81
3Jan Teade Nauta, IJlstIJ17.3314.8917.3312.550.0012.68
4Jos Bethlehem, IJlstIJ17.0814.7316.1517.08 (p.r.)
5Rutger Piersma, KoudumHS16.7416.3016.7416.25
6Simon Willem Hoeksma, EeBT16.4116.4112.2014.85
7Freerk v/d Werff, It HeidenskipHS16.3816.3816.0214.84
8Jetse Bokma, HindeloopenHS16.1016.100.0015.02

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jarich Wijnstra, HallumWI17.720.0017.72 (p.r.)14.1715.2715.79
2Wietse Nauta, IJlstIJ16.9116.040.0016.910.000.00
3Abe-Luuk Stedehouder, HeerenveenIJ16.140.000.0015.0614.5016.14 (p.r.)
4Sander Elsinga, Sintjohannesga14.8914.890.000.00
5Minne Smit, WinsumWI14.8213.8814.5114.82
6Jesse Zuidema, OosterbierumWI14.2413.5114.2413.58

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.7813.6913.3913.9214.7813.84
2Fardau van Akker, SuwâldBG14.4112.7514.41 (p.r.)13.0713.3714.02
3Mare Dijkstra, MolkwerumHS12.6411.1212.640.0011.6011.41
4Tirza Boschma, SneekHS12.4310.7911.9512.43
5Liselotte Veenstra, SuwâldBG12.2911.5811.7912.29

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond