Uitslag Nederlandse Kampioenschappen - Jeugd
IJlst 11-09-2010

Winnaars

CategorieNaamAfstand
JeugdJan Teade Nauta10.67

Jongens 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jan Teade Nauta, IJlstIJ10.678.579.2810.675.74
2Robert Benschop, SnelrewaardLS9.539.227.849.539.28
3Gerben van Schaik, BenschopPD9.518.377.759.518.41
4Jarno Hoekstra, IJlstIJ9.338.319.337.308.10
5Wijnan van Ingen, ZegveldZV9.147.547.909.147.81
6Matthieu van Vuuren, BenschopPD9.078.499.07 (p.r.)7.12
7Freark Kramer, It HeidenskipHS9.057.329.057.15
8Daniel Cluistra, HaastrechtPD8.977.927.958.97
9Reinier Rietveld, HaastrechtVL8.878.458.878.64
10Auke de Wit, JaarsveldJV8.758.138.758.75
11Djazy Koenders, BerkenwoudeVL8.627.618.318.62
12Martijn Cromwijk, WaarderLS8.598.448.59 (p.r.)8.25
13Leon Priest, IJlstIJ8.467.958.467.97
14Douwe Jens Steensma, WarfstermolenBT8.377.55 (p.r.)7.198.37 (p.r.)
15Tom Vendrig, MontfoortLS8.337.758.338.22
16Rutger Piersma, It HeidenskipHS8.337.528.337.46
17Kevin de Jong, StolwijkVL8.120.007.608.12
18Feike Stellingwerf, KoudumHS7.977.376.867.97
19Otto de Wilde, 0BG7.977.97 (p.r.)5.646.18
20Folkert Veldstra, AkkrumIJ7.796.73 (p.r.)7.79 (p.r.)7.51
21Lennart Baas, OudewaterPD7.537.366.717.53
22Johannes Brokking, LopikJV7.306.915.777.30
23Arjan Mulder, VlistVL7.285.767.280.00
24Wietze Verkleij, OldehoveGR7.236.71 (p.r.)7.23 (p.r.)0.00
25Jake van Dam, LopikJV7.086.396.95 (p.r.)7.08 (p.r.)
26Douwe Maat, JoureJR6.916.91 (p.r.)6.525.55
27Jonathan Stigter, JaarsveldJV6.896.846.890.00

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lucas van Eijk, HaastrechtVL9.149.14 (p.r.)7.629.068.34
2Gerwin Kastelein, ZegveldZV8.847.998.470.008.84
3Wietse Nauta, IJlstIJ7.426.00 (p.r.)7.13 (p.r.)7.42 (p.r.)6.53
4Minne Smit, WinsumWI7.416.99 (p.r.)7.32 (p.r.)7.41 (p.r.)
5Reinier Overbeek, BenschopPD7.265.027.266.91
6Bartle Postma, RienWI6.456.45 (p.r.)0.006.28
7Kevin van der Vaart, WinsumWI6.185.55 (p.r.)6.18 (p.r.)0.00
8Koos Bergsma, EarnewâldWI5.825.52 (p.r.)5.82 (p.r.)5.72

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS9.077.688.099.076.19
2Yldau Gijsen, HeegIJ8.948.39 (p.r.)8.94 (p.r.)7.798.75
3Julia van Eijk, HaastrechtVL8.828.408.520.008.82
4Brenda Baars, BenschopPD8.637.548.288.588.63
5Marije Reitsma, IJlstIJ7.820.006.99 (p.r.)7.82 (p.r.)6.53
6Sterre Meijerink, WoerdenLS7.607.607.560.00
7Lisanne Hulder, BurgumBG7.596.08 (p.r.)7.59 (p.r.)0.00
8Sharon van Zelderen, LopikJV7.406.867.157.40
9Kim Faber, LangweerJR7.386.08 (p.r.)7.24 (p.r.)7.38 (p.r.)
10Melanie Heins, WorkumHS7.356.53 (p.r.)7.35 (p.r.)7.33
11Minke de Hoop, BergumBG7.355.97 (p.r.)7.35 (p.r.)0.00
12Wiesje Wianda Boersma, 0JR7.347.13 (p.r.)7.34 (p.r.)7.15
13Ilse Kampen, 0JR6.446.44 (p.r.)0.000.00
14Rymke Prins, FranekerWI6.400.006.38 (p.r.)6.40 (p.r.)

Meisjes tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Fabiënne Overbeek, BenschopPD8.198.197.577.436.66
2Sigrid Bokma, HindeloopenHS7.156.43 (p.r.)6.60 (p.r.)7.15 (p.r.)6.62
3Ellen Fokkema, SlappeterpWI6.406.19 (p.r.)6.40 (p.r.)6.336.24
4Silke Hoekstra, IJlstIJ6.385.85 (p.r.)6.38 (p.r.)0.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond