Uitslag Schildersbedrijf van Galen Cup (2de klasse)
Polsbroekerdam 22-08-2017

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJob den Hollander18.37
DamesAnnemarie van Schaik13.13
JuniorenJake van Dam16.50
JongensHarmen Timmerarends14.69

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Job den Hollander, BenschopPD18.3715.9518.3716.88
2Niels van der Kroef, LinschotenLS16.6214.870.0016.62
3Teus Korevaar, SchoonhovenVL16.2316.230.0014.63
4Bram van den Berg, BenschopPD16.1615.3216.1615.78
5Harm van der Vlist, VlistVL15.7714.520.0015.77 (p.r.)
6Etienne Alderlieste, WoerdenJV14.9113.3814.9113.52
7Rick Boer, LopikJV14.0513.6912.9814.05
8Maarten Slob, IJsselsteinJV13.7813.3613.780.00
9Wander Postma, BennekomLS12.760.000.0012.76
10Niels Levering, HaastrechtVL0.000.000.000.00

Dames B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Annemarie van Schaik, UtrechtVL13.1312.0411.7013.13
2Laura Maaijen, HaastrechtPD12.0211.1711.8012.02
3Babet Strien, CabauwJV11.8711.6211.0211.87
4Suzanne Mulder, VlistVL11.2810.5511.1011.28
5Kathy Baars, BenschopPD11.2410.6911.240.00
6Kristel Uitman, KamerikSV11.1610.5510.4611.16
7Gwen van Dam, LopikJV10.960.0010.960.00
8Tessa van Ieperen, LopikJV10.9410.870.0010.94
9Naomi Bergman, ZegveldZV10.8210.810.0010.82
10Celine Cazant, KamerikSV10.7410.1010.1210.74
11Amanda van de Geer, BenschopPD10.609.8010.600.00
12Bente Meijerink, WoerdenLS10.4110.419.499.63
13Nelissa van der Sluijs, BerkenwoudeVL10.2510.2510.220.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Jake van Dam, LopikJV16.5015.0716.500.00
2Robert Benschop, SnelrewaardLS15.8915.8914.8115.71
3Gerben van Schaik, BenschopPD14.8714.870.000.00
4Bram den Hartogh, LinschotenLS14.8213.5014.8214.78
5Corne Benschop, LopikPD14.3914.1413.5714.39
6Jelle Boer, KamerikLS14.0313.3214.030.00
7Scott Ottingh, MoordrechtVL13.7411.6913.7413.66

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Harmen Timmerarends, MontfoortLS14.6913.390.0014.69
2Andre Kastelein, ZegveldZV14.430.0014.4314.28
3Aron Verburg, ZegveldZV14.3914.0814.390.00
4Guus Hoogland, MontfoortLS14.1114.1111.9212.96
5Roy Velis, BenschopPD13.7412.950.0013.74
6Stijn Overbeek, LopikJV13.5713.0512.4413.57
7Mark van der Horst, SchoonhovenVL13.3412.7112.2013.34
8Gerco van Oort, LopikPD12.9112.9112.890.00
9Rick Cazant, KockengenSV12.7712.770.000.00
10Hidde van Dam, MontfoortLS12.4212.420.0011.79
11Eimert van Ingen, ZegveldZV12.3312.140.0012.33
12Ties Meijer, KockengenSV11.6311.6310.940.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Ruben van Eijk, HaastrechtVL13.1312.850.0013.13 (p.r.)
2Dave de Gooijer, KockengenSV12.8912.8112.8912.59
3Nick Blom, HekendorpPD12.600.0012.6011.49
4Jelle de Bruin, LinschotenLS12.4810.980.0012.48
5Tom Leusink, KamerikSV12.270.0012.270.00
6Remco de Ruijter, OudewaterPD12.0512.050.0011.66
7Roef Eijzenga, JaarsveldJV11.8311.830.000.00

Jongens C

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Boaz Vreman, LopikJV12.5712.020.0012.57 (p.r.)
2Matthijs Schenkel, LopikJV11.9511.2610.9611.95
3Bjorn Bremer, LinschotenLS11.1311.0611.0611.13
4Chris Lodder, OudewaterPD10.0910.090.009.30

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond