Uitslag Tweekamp
Linschoten 07-07-2018

CategorieHollandFrieslandVerschil
Totaal 415.03 396.34 18.69
Senioren156.14149.68 6.46
Dames 61.90 53.74 8.16
Junioren 73.55 72.11 1.44
Jongens 68.42 64.66 3.76
Meisjes 55.02 56.15 1.13
Drempelafstanden: Senioren 15 meter, Dames 12 meter, Junioren 14 meter, Jongens 12 meter, Meisjes 11 meter

Senioren

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV21.3718.4719.6121.370.00
2Erwin Timmerarends, MontfoortLS21.0818.2219.8119.5021.08
3Sytse Bokma, HindeloopenHS20.7518.8117.9520.0020.75 (p.r.)
4Rian Baas, UtrechtPD20.6416.7719.7220.0120.64
5Nard Brandsma, WarkumHS20.5117.850.000.0020.51
6Thewis Hobma, HarlingenIJ19.3319.330.0018.180.00
7Thomas van Midden, VlistVL19.1819.1818.9715.6819.05
8Ricardo Faaij, HaastrechtLS18.8916.180.0018.2118.89
9Wouter van Midden, VlistVL18.8013.7317.9118.800.00
10Bobby Zwaagman, IJlstIJ18.7217.0517.1318.7218.19
11Maik Backx, HaastrechtVL18.3916.6617.1818.390.00
12Alwin Fonk, BurgumBG17.8415.0917.5017.840.00
13Oane Galama, It HeidenskipHS17.8216.6716.5317.5217.82
14Wilco van Amerongen, BenschopPD17.7917.350.0015.2217.79
15Jelte Hitzert, WommelsWI17.7415.7014.8216.4717.74
16Daan de Vries, HurdegarypBG16.970.0015.150.0016.97

Dames

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Dymphie Baas - van Rooijen, OudewaterPD17.0814.7816.110.0017.08
2Wendy Helmes, IJsselsteinPD15.5214.7615.520.000.00
3Kimberly Slootjes - Engelhard, HaastrechtVL15.2911.0313.1714.9615.29
4Joriene Baas, OudewaterPD14.0113.430.0013.4314.01
5Marije Reitsma, IJlstIJ13.9611.610.0012.7813.96
6Boukje de Boer, It HeidenskipHS13.450.0013.1513.4512.47
7Sigrid Bokma, HindeloopenHS13.2913.1613.290.000.00
8Klaske Nauta, IJlstIJ13.0413.040.000.000.00

Junioren

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Freark Kramer, It HeidenskipHS19.2017.4918.3316.3219.20
2Lucas van Eijk, HaastrechtVL19.0816.4115.2417.84 (p.r.)19.08 (p.r.)
3Daniel Cluistra, HaastrechtPD18.3616.4518.360.000.00
4Richard van Bemmel, UtrechtLS18.2916.6818.1718.2917.80
5Jarno Hoekstra, IJlstIJ18.0316.0517.1118.030.00
6Matthieu van Vuuren, BenschopPD17.8217.2917.1115.4917.82
7Rutger Piersma, It HeidenskipHS17.6116.6117.4817.610.00
8Wietse Nauta, IJlstIJ17.2717.1016.8617.0017.27

Jongens

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD18.5917.8816.6417.9718.59
2Rutger Haanstra, It HeidenskipHS17.8814.4515.2917.88 (p.r.)15.90
3Timon de Haay, LopikPD17.4716.3317.47 (p.r.)15.670.00
4Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ16.5915.050.0016.5916.18
5Guus Hoogland, MontfoortLS16.4615.2715.5915.6616.46
6Harmen Timmerarends, MontfoortLS15.9014.8715.5415.9015.74
7Stefan Douma, OppenhuizenIJ15.170.0015.1315.170.00
8Wisse Broekstra, TzummarumWI15.0214.5914.3912.6215.02

Meisjes

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV14.8914.3212.470.0014.89
2Bente Vlas, HeegIJ14.5413.4514.470.0014.54
3Femke Rispens, NiehoveGR14.4712.7214.0913.9014.47
4Iris Mulder, VlistVL13.8613.250.0013.8613.44
5Tirza Boschma, IJlstIJ13.7512.780.0012.3713.75
6Suzanne Mulder, VlistVL13.5712.070.0013.570.00
7Fardau van Akker, SuwâldBG13.3912.7812.7812.8213.39
8Laura Maaijen, HaastrechtPD12.7011.0912.7012.5712.43

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond