Uitslag Rabobank Krimpenerwaard Bokaal
Vlist 27-06-2018

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot20.15
DamesDymphie Baas15.52
JuniorenRichard van Bemmel18.44
JongensReinier Overbeek18.63
MeisjesDemi Groothedde13.90

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV20.1512.980.0020.1519.190.00
2Wilco van Amerongen, BenschopPD18.7715.8218.770.000.0018.64
3Maik Backx, HaastrechtVL18.7617.7318.7618.650.0012.78
4Thomas van Midden, VlistVL18.3013.9318.2013.2718.300.00
5Wouter van Midden, VlistVL17.7417.700.0017.7413.7814.46
6Ricardo Faaij, HaastrechtLS16.9116.9116.7816.23

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Arie Jan van der Vlist, SchoonhovenVL18.4015.5816.4818.40 (p.r.)0.000.00
2Teus Korevaar, SchoonhovenVL17.4915.5717.49 (p.r.)0.00
3Jos van der Vlist, BenschopPD17.040.000.0017.04
4Bastiaan de Bruijn, LopikJV16.9716.9716.9016.79
5Arno Baas, OudewaterPD16.5316.5313.8815.82
6Christiaan de With, BenschopPD16.510.0016.3116.51
7Jan-Willem de Groot, LinschotenLS16.0215.1615.7016.02

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Dymphie Baas, OudewaterPD15.5213.8414.6815.5215.0312.54
2Wendy Helmes, IJsselsteinPD15.1914.5211.8114.6415.190.00
3Joriene Baas, OudewaterPD14.6812.4814.0314.6812.760.00
4Kimberly Slootjes - Engelhard, HaastrechtVL14.6210.7114.620.00
5Julia van Eijk, HaastrechtVL13.9313.930.000.00
6Eline Duurkoop, WoerdenLS13.5911.9113.5912.93
7Brenda Baars, BenschopPD12.270.000.0012.27

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Richard van Bemmel, UtrechtLS18.4417.4616.5718.4418.3014.24
2Matthieu van Vuuren, BenschopPD17.9615.390.0017.030.0017.96
3Chris Anker, VlistVL17.5216.3016.5717.520.0015.56
4Daniel Cluistra, HaastrechtPD16.680.0016.6816.59
5Lucas van Eijk, HaastrechtVL16.460.000.0016.46
6Bas van Leeuwen, WoerdenLS15.9414.820.0015.94
7Auke de Wit, JaarsveldJV13.2313.230.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD18.6316.5517.7818.6312.5316.23
2Guus Hoogland, MontfoortLS16.4515.1115.4116.4516.240.00
3Timon de Haay, LopikPD15.4012.9213.6615.4013.8713.01
4Roy Velis, BenschopPD14.5413.8714.5413.49
5Hidde van Dam, MontfoortLS14.1613.7014.160.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV13.9012.5313.9013.000.009.68
2Lizanne Schilt, PolsbroekPD13.4512.0813.3013.45
3Iris Mulder, VlistVL13.4412.3313.440.0013.240.00
4Laura Maaijen, HaastrechtPD12.5911.4612.590.000.000.00
5Suzanne Mulder, VlistVL12.3512.350.000.00
6Marlinda Cluistra, HaastrechtPD12.0512.0510.9611.88
7Veronique van Midden, BenschopPD11.5711.570.0011.23
8Rianne de Regt, LinschotenLS11.4010.580.0011.40

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond