Uitslag Rabobank Krimpenerwaard Bokaal 2e klasse
Vlist 26-06-2018

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenPaul van Meijeren15.80
DamesKathy Baars11.67
JuniorenDavy de Wit16.42
JongensRoef Eijzenga14.87
MeisjesCynthia Stigter11.76

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Paul van Meijeren, ZegveldZV15.8015.8015.770.00
2Bram van den Berg, BenschopPD15.7514.5115.5515.75
3Werner Kamphof, OudewaterLS14.7812.010.0014.78
4Niels Levering, HaastrechtVL14.260.0014.2611.10
5Harm van der Vlist, VlistVL14.2514.2512.9114.18
6Ronald van Bemmel, UtrechtLS14.0613.7914.0014.06
7Niels van der Kroef, LinschotenLS13.8813.8813.6412.36
8Hans van Eijk, BergschenhoekVL13.6613.660.0013.18
9Rick Boer, LopikJV11.880.0011.88
10Wander Postma, BennekomLS0.000.000.000.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Kathy Baars, BenschopPD11.6711.610.0011.67
2Nicole Uitman, KamerikSV11.6210.1911.620.00
3Leonie de Regt, LeidenLS11.3111.0211.3111.22
4Elsina van der Knaap, ZegveldZV11.170.009.8711.17 (p.r.)
5Nelissa van der Sluijs, BerkenwoudeVL10.5010.1610.0410.50

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Davy de Wit, UtrechtLS16.4215.1016.4214.95
2Gerben van Schaik, BenschopPD15.0012.0513.6815.00
3Bram den Hartogh, LinschotenLS13.9512.3613.5913.95

Junioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Stijn Overbeek, LopikJV15.3013.6113.3215.30 (p.r.)
2Aron Verburg, ZegveldZV14.8714.590.0014.87 (p.r.)
3Arie van der Knaap, ZegveldZV13.7313.4613.4513.73

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Roef Eijzenga, JaarsveldJV14.8714.8710.8713.36
2Mark van der Horst, SchoonhovenVL14.0614.0613.530.00
3Ties Meijer, KockengenSV14.0013.0312.8014.00
4Martijn Timmerman, LinschotenLS12.8912.890.000.00
5Rick Cazant, KockengenSV12.3412.340.000.00
6Ruben van Eijk, HaastrechtVL12.2512.250.000.00
7Chris Lodder, OudewaterPD11.7411.7410.740.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Leon van der Zouwen, LopikJV14.1110.7814.11 (p.r.)0.00
2Tom Leusink, KamerikSV13.2712.3212.0313.27
3Boaz Vreman, LopikJV12.3611.4412.3610.90
4Reymon Tukker, MontfoortLS12.3112.3112.10
5Ruben Bezuijen, KockengenSV12.2612.2611.0310.71
6Guus van Wingerden, ZwanenburgZV11.7810.5511.789.84
7Jelle de Bruin, LinschotenLS11.6311.2411.630.00
8Joost van Weelden, OudewaterPD11.5410.5811.2711.54
9Rino Anker, HaastrechtVL10.8010.4010.6510.80 (p.r.)

Meisjes A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Cynthia Stigter, LopikJV11.7611.7011.7611.58
2Kristel Uitman, KamerikSV10.9410.2710.9410.10
3Eline Kastelein, ZegveldZV10.6410.4010.640.00
4Gwen van Dam, LopikJV9.930.009.930.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond