Uitslag Installatiebedrijf van der Vaart Bokaal
Linschoten 26-05-2018

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot21.00
DamesFabiënne Overbeek15.09
JuniorenRichard van Bemmel17.24
JongensReinier Overbeek18.14
MeisjesDemi Groothedde13.14

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV21.000.0020.700.0021.000.00
2Wouter van Midden, VlistVL20.0014.3320.0015.9716.510.00
3Rian Baas, UtrechtPD19.9518.6819.9519.300.000.00
4Erwin Timmerarends, MontfoortLS19.8418.2319.050.000.0019.84
5Thomas van Midden, VlistVL19.1618.6618.6819.160.000.00
6Maik Backx, HaastrechtVL17.8317.0817.830.00

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sander van Vliet, OudewaterPD17.9516.850.0017.9517.3416.50
2Jos van der Vlist, BenschopPD17.6717.670.000.00
3Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.0116.2213.0517.01
4Jan-Willem de Groot, LinschotenLS16.9116.7916.910.00
5Christiaan de With, BenschopPD16.6116.6115.7114.61
6Arno Baas, OudewaterPD15.6215.0715.3615.62
7Arie Jan van der Vlist, SchoonhovenVL0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Fabiënne Overbeek, BenschopPD15.0915.0913.980.0013.780.00
2Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.7214.5814.5814.720.000.00
3Kimberly Slootjes - Engelhard, HaastrechtVL14.2214.2212.2913.040.0013.65
4Joriene Baas, OudewaterPD12.900.0012.900.00
5Brenda Baars, BenschopPD11.9611.9611.960.00
6Dymphie Baas - van Rooijen, OudewaterPD0.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Richard van Bemmel, UtrechtLS17.2416.2717.1017.2416.390.00
2Chris Anker, VlistVL17.0816.6712.8517.0816.630.00
3Matthieu van Vuuren, BenschopPD17.0816.4717.0816.420.000.00
4Daniel Cluistra, HaastrechtPD17.0017.000.000.00
5Bas van Leeuwen, WoerdenLS16.6416.3116.640.00
6Lucas van Eijk, HaastrechtVL15.2515.250.000.00
7Corné de Regt, LinschotenLS14.8414.0114.840.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD18.1417.3218.1412.8411.570.00
2Guus Hoogland, MontfoortLS15.9415.9415.1912.860.000.00
3Roy Velis, BenschopPD15.8613.6513.7415.86 (p.r.)13.550.00
4Harmen Timmerarends, MontfoortLS15.2914.790.0015.29
5Kenzo Hielema, KockengenSV14.8314.830.000.00
6Timon de Haay, LopikPD14.0214.020.000.00
7Dennis van Jaarsveld, BenschopPD13.8713.7213.6813.87

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV13.1410.9910.1313.1410.7310.94
2Lizanne Schilt, PolsbroekPD13.0511.580.0013.05 (p.r.)0.0012.14
3Laura Maaijen, HaastrechtPD12.3911.3511.9412.20 (p.r.)10.7712.39 (p.r.)
4Marlinda Cluistra, HaastrechtPD12.0112.0111.400.00
5Gwen van Dam, LopikJV11.7310.8811.7311.60
6Veronique van Midden, BenschopPD11.1311.130.0010.33

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond