Uitslag 1e klasse
Grijpskerk 06-06-2018

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenNard Brandsma19.10
DamesAkke Dijkstra14.89
JuniorenJan Teade Nauta19.45
JongensRutger Haanstra16.31
MeisjesFardau van Akker13.80

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Nard Brandsma, WarkumHS19.100.0017.6119.100.0017.52
2Bobby Zwaagman, IJlstIJ19.0713.3614.4818.6019.0715.43
3Hannes Scherjon, NoardburgumBG18.9218.9216.1417.2218.570.00
4Sytse Bokma, HindeloopenHS18.6818.680.000.00
5Thewis Hobma, HarlingenIJ18.3418.320.0018.340.000.00
6Ysbrand Galama, WarkumHS18.1918.190.0018.02
7Jelte Hitzert, WommelsWI16.6516.650.000.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jesper Demmer, WorkumHS17.660.000.0017.66 (p.r.)15.7016.11
2Jelle Douwe de Vries, It HeidenskipHS17.2117.2113.4713.32
3Daan de Vries, HurdegarypBG17.070.000.0017.07
4Bauke de Jong, ParregaHS16.6314.4416.6216.63
5Drewes Schievink, BurgumBG16.4614.8116.460.00
6Jos Bethlehem, IJlstIJ16.2415.3514.7016.24
7Thijs Faassen, LeeuwardenWI14.6514.5714.6514.22

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Akke Dijkstra, BuitenpostBT14.8913.2613.8814.8913.1713.99
2Hiske Galama, SneekBG13.6013.0913.600.000.0013.55
3Boukje de Boer, It HeidenskipHS13.0912.0713.090.000.0013.01
4Anneke Broersma, LemelerveldBG12.7112.7012.7112.31
5Sigrid Bokma, HindeloopenHS12.200.000.0012.20
6Marije Reitsma, IJlstIJ11.7411.130.0011.74
7Gerbrich Steensma, WarfstermolenBT11.560.000.0011.56
8Mare Dijkstra, MolkwerumHS10.3110.3110.15

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jan Teade Nauta, IJlstIJ19.4516.7218.870.0017.3719.45
2Rutger Piersma, It HeidenskipHS17.7617.0317.750.000.0017.76
3Freark Kramer, It HeidenskipHS17.540.000.0017.54
4Jarno Hoekstra, IJlstIJ16.7112.4015.2416.71
5Wietse Nauta, IJlstIJ16.5014.1416.5014.82
6Feike Stellingwerf, KoudumHS15.590.0015.4315.59

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rutger Haanstra, It HeidenskipHS16.3116.310.000.000.000.00
2Wisse Broekstra, TzummarumWI15.5615.5614.0215.000.000.00
3Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ14.9214.9213.110.0014.050.00
4Stefan Douma, OppenhuizenIJ14.8512.7614.8513.85
5Peter Faber, OldehoveGR14.110.0013.1414.11
6Kyrill van Veen, VegelinsoordIJ13.5812.4012.9113.58
7Bouwe Westert, SneekIJ13.3312.7312.5513.33
8Renzo Zwaagman, IJlstIJ13.2412.0413.240.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Fardau van Akker, SuwâldBG13.8012.6912.7213.6012.6213.80
2Pytrix Westra, BurgumBG13.5611.2412.7313.17 (p.r.)13.56 (p.r.)0.00
3Tirza Boschma, IJlstIJ13.0512.6513.050.0012.960.00
4Lisse v/d Knaap, IJlstIJ12.8411.4912.84 (p.r.)0.00
5Bente Vlas, HeegIJ12.620.000.0012.62
6Henrieke Wijnstra, TzumWI11.8610.6211.8611.71
7Liselotte Veenstra, SuwâldBG11.8111.8111.5110.45
8Femke Rispens, NiehoveGR0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond