Uitslag 1e klasse
IJlst 18-07-2018

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenNard Brandsma20.24
DamesSigrid Bokma13.63
JuniorenFreark Kramer19.47
JongensWisse Broekstra16.63
MeisjesFardau van Akker14.65

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Nard Brandsma, WarkumHS20.2417.0120.240.000.000.00
2Ysbrand Galama, WarkumHS19.8616.650.000.0018.8219.86
3Bauke de Jong, ParregaHS18.0618.060.000.0016.7516.70
4Thewis Hobma, HarlingenIJ17.280.0017.2812.850.000.00
5Hannes Scherjon, NoardburgumBG17.030.000.0017.030.000.00
6Bobby Zwaagman, IJlstIJ12.6812.680.000.00
7Daan de Vries, HurdegarypBG0.000.000.000.00
8Sytse Bokma, HindeloopenHS0.000.000.000.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Minne Smit, WinsumWI16.8816.1916.7016.88
2Feike Stellingwerf, KoudumHS16.300.0016.300.00
3Thijs Faassen, LeeuwardenWI16.040.0016.040.00
4Jelle Douwe de Vries, It HeidenskipHS15.610.000.0015.61
5Jos Bethlehem, IJlstIJ14.9614.960.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sigrid Bokma, HindeloopenHS13.630.000.0013.1613.63
2Anneke Broersma, LemelerveldBG13.270.0010.2512.950.0013.27
3Boukje de Boer, It HeidenskipHS12.9312.2912.1712.9312.8212.24
4Marije Reitsma, IJlstIJ12.7012.700.000.00
5Antsje Draijer, NijhuizumHS11.8211.8211.2610.79
6Mare Dijkstra, MolkwerumHS11.6211.0511.620.00
7Anna Kramer, It HeidenskipHS11.2511.250.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Freark Kramer, It HeidenskipHS19.4716.9719.090.0017.4319.47
2Rutger Piersma, It HeidenskipHS17.890.000.0017.890.0016.38
3Jan Teade Nauta, IJlstIJ17.810.000.0017.8117.520.00
4Wietse Nauta, IJlstIJ17.3717.3114.2717.37
5Jarno Hoekstra, IJlstIJ16.7016.700.0016.59
6Jesper Demmer, WorkumHS16.5616.560.0016.55
7Jarich Wijnstra, TzumWI15.1513.4814.3915.15
8Jetse Bokma, HindeloopenHS0.000.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wisse Broekstra, TzummarumWI16.6315.380.0015.8416.2016.63
2Rutger Haanstra, It HeidenskipHS16.4415.4211.9316.440.000.00
3Renzo Zwaagman, IJlstIJ15.9013.940.0015.900.000.00
4Peter Faber, OldehoveGR15.6615.66 (p.r.)14.2914.71
5Stefan Douma, OppenhuizenIJ15.2515.2313.5315.25
6Sjoerd Kramer, WorkumHS15.0913.3415.09 (p.r.)14.73
7Bouwe Westert, SneekIJ13.7713.7713.1412.26
8Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ0.000.000.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Fardau van Akker, SuwâldBG14.6512.4713.510.0014.65
2Tirza Boschma, IJlstIJ14.080.0014.080.000.000.00
3Femke Rispens, NiehoveGR13.840.0013.8413.3813.5010.18
4Lisse v/d Knaap, IJlstIJ13.170.0012.1913.17
5Pytrix Westra, BurgumBG13.0611.7213.0611.14
6Henrieke Wijnstra, TzumWI12.320.0011.6312.32
7Liselotte Veenstra, SuwâldBG11.6411.3311.640.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond