Uitslag 3e klasse - Jeugd
It Heidenskip 15-07-2017

Winnaars

CategorieNaamAfstand
JongensSjoerd Nauta10.45
JeugdEvert Zijlstra9.36
Jongens tm 10 jaarGrytsen Boersma5.23

Jeugd Buiten Mededing

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lisse v/d Knaap, SneekIJ9.177.618.009.17
2Germ Terpstra, TzumWI9.078.539.078.87
3Manon Koehoorn, SneekIJ6.966.966.656.80

Jongens > 12 jaar (jeugd)

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sjoerd Nauta, IJlstIJ10.4510.45 (p.r.)10.210.00
2Evert Zijlstra, OosthemIJ9.369.36 (p.r.)0.000.00
3Jitse Postma, WinsumWI6.255.675.416.25

Meisjes > 12 jaar (jeugd)

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rianne Heeringa, WommelsWI6.555.666.55 (p.r.)5.88

Jongens 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jelmer de Jong, TzumWI8.757.268.75 (p.r.)8.34
2Jelte Folkertsma, HemelumHS8.670.007.978.67 (p.r.)
3Sipke Dokter, TzummarumWI8.538.53 (p.r.)7.987.63
4Douwe Abma, HommertsIJ8.236.787.848.23
5Michiel Zijlstra, OosthemIJ8.077.23 (p.r.)8.07 (p.r.)0.00
6Hendrik Jacob Krol, HeegIJ7.567.566.957.10
7Sietze Ketelaar, HeegIJ7.487.47 (p.r.)7.477.48 (p.r.)
8Jesse Wouters, IJ7.206.74 (p.r.)0.007.20 (p.r.)
9Thomas v/d Goot, WorkumHS7.097.00 (p.r.)6.807.09 (p.r.)
10Frederik Pasveer, 0JR6.556.420.006.55
11Jeroen Wesselius, WorkumHS6.496.49 (p.r.)6.29
12Harm Jan Boersma, EasterwierumWI6.290.006.186.29

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Mads Tolsma, BerlikumWI8.027.788.02 (p.r.)7.64
2Riemer Zijlstra, OosthemIJ7.776.31 (p.r.)7.77 (p.r.)7.56
3Timo v/d Knaap, SneekIJ7.697.697.540.00
4Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS6.666.38 (p.r.)6.66 (p.r.)6.29
5Brent Monsma, TzummarumWI6.546.54 (p.r.)6.315.98
6Mark Sybrandy, IJlstIJ6.234.70 (p.r.)6.23 (p.r.)5.89
7Damian Westerhof, SneekIJ5.520.000.005.52 (p.r.)
8Grytsen Boersma, EasterwierumWI5.234.68 (p.r.)4.89 (p.r.)5.23 (p.r.)

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Maureen Westerhof, SneekIJ8.377.868.376.54
2Inger Haanstra, It HeidenskipHS8.187.618.187.85
3Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI8.000.007.658.00
4Fenna Jongsma, JoureIJ7.956.607.61 (p.r.)7.95 (p.r.)
5Fimke v/d Haring, DronrijpWI7.056.235.377.05
6Maaike Alkema, BolswardWI6.286.286.265.96

Meisjes tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Berber Haanstra, It HeidenskipHS6.615.586.066.61 (p.r.)
2Mila Dijkstra, WorkumHS6.496.21 (p.r.)0.006.49 (p.r.)
3Jeltske Terpstra, TzumWI6.144.70 (p.r.)6.14 (p.r.)

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond