Uitslag 1e klasse
Grijpskerk 22-05-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJan Teade Nauta19.63
DamesSigrid Bokma14.91
JuniorenWietse Nauta17.45
JongensRutger Haanstra16.96
MeisjesFemke Rispens12.86

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jan Teade Nauta, IJlstIJ19.6312.8918.4215.4819.6318.29
2Sytse Bokma, HindeloopenHS19.2219.2215.8618.3817.9317.13
3Freark Kramer, It HeidenskipHS19.2116.0318.150.0019.2117.12
4Rutger Piersma, It HeidenskipHS18.9916.5318.990.0015.670.00
5Nard Brandsma, WarkumHS18.2014.8917.5018.200.000.00
6Ysbrand Galama, WarkumHS17.9417.940.000.00
7Bobby Zwaagman, IJlstIJ16.8513.7416.8516.55

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bauke de Jong, ParregaHS16.6014.9616.6013.88
2Jarno Hoekstra, IJlstIJ15.8915.890.000.00
3Feike Stellingwerf, KoudumHS15.8315.830.0015.18
4Jetse Bokma, HindeloopenHS15.5113.3315.510.00
5Daan de Vries, HurdegarypBG15.3814.6315.3815.18
6Jelle Douwe de Vries, It HeidenskipHS15.1715.1714.0513.60
7Thijs Faassen, LeeuwardenWI14.5914.5914.1413.67

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.910.000.0014.1514.910.00
2Boukje de Boer, It HeidenskipHS12.7411.8511.4312.7412.450.00
3Gerbrich Steensma, WarfstermolenBT12.6511.2312.650.000.000.00
4Mare Dijkstra, MolkwerumHS11.8510.470.0011.85
5Chantal Koehoorn, SneekIJ11.390.0011.390.00
6Marije Reitsma, IJlstIJ10.2110.210.000.00
7Liselotte Veenstra, SuwâldBG0.000.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wietse Nauta, IJlstIJ17.4515.3717.3915.5517.4517.34
2Minne Smit, WinsumWI15.910.0014.8715.0915.9114.47
3Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ15.4515.450.0014.4113.9713.43
4Renzo Zwaagman, IJlstIJ15.0213.790.0015.02
5Jesper Demmer, WorkumHS15.0115.0114.770.00
6Jos Bethlehem, IJlstIJ14.8314.8314.5514.31
7Auke Zijlstra, IJlstIJ14.5713.700.0014.57
8Hindrik Westra, BurgumBG14.4213.2114.420.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rutger Haanstra, It HeidenskipHS16.9616.190.0016.0316.6616.96
2Wytse Steensma, JoureIJ15.8913.4015.89 (p.r.)14.610.0014.28
3Peter Faber, OldehoveGR15.6814.6814.1415.68 (p.r.)14.9614.62
4Riemer Durk Krol, HeegIJ15.4913.6415.49 (p.r.)0.00
5Wisse Broekstra, TzummarumWI15.180.0014.6715.18
6Bouwe Westert, SneekIJ13.4313.4313.2612.22
7Jelte Folkertsma, HemelumHS12.460.000.0012.46

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Femke Rispens, NiehoveGR12.8612.5012.0112.8610.360.00
2Pytrix Westra, BurgumBG12.7912.380.0012.790.000.00
3Lisse v/d Knaap, IJlstIJ12.4111.8511.6612.4111.550.00
4Tirza Boschma, SneekIJ11.770.0011.7710.33
5Marike Jansen, ParregaHS11.5110.9811.5111.51
6Inger Haanstra, It HeidenskipHS11.4811.480.0010.94
7Manon Koehoorn, SneekIJ11.4511.1811.450.00
8Henrieke Wijnstra, TzumWI10.690.000.0010.69

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond