Uitslag 1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige 1
Grijpskerk 15-06-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenThewis Hobma20.13
DamesBoukje de Boer14.74
JuniorenWietse Nauta17.28
JongensStefan Douma16.28
MeisjesFemke Rispens14.02

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thewis Hobma, HarlingenIJ20.1315.1720.130.0017.0818.76
2Ysbrand Galama, WarkumHS19.8313.200.0019.830.000.00
3Freark Kramer, It HeidenskipHS19.1817.1118.2819.1818.1415.44
4Jan Teade Nauta, IJlstIJ18.790.000.0017.5318.790.00
5Sytse Bokma, HindeloopenHS18.560.0013.6317.4718.560.00
6Bobby Zwaagman, IJlstIJ18.4118.180.0018.41
7Rutger Piersma, It HeidenskipHS17.2317.0217.230.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jarno Hoekstra, IJlstIJ16.230.000.0016.23
2Niek Faassen, LeeuwardenWI15.8615.2015.860.00
3Feike Stellingwerf, KoudumHS15.780.000.0015.78
4Tsjebbe Galema, BolswardHS14.9814.980.0013.59
5Daan de Vries, HurdegarypBG13.9713.970.000.00
6Thijs Faassen, LeeuwardenWI13.6413.3213.6413.15
7Bauke de Jong, ParregaHS0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Boukje de Boer, It HeidenskipHS14.7414.74 (p.r.)13.8013.1812.8911.85
2Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.1913.5114.190.000.000.00
3Anna-Jet Leyenaar, IJlstIJ13.400.000.0013.400.000.00
4Akke Dijkstra, BuitenpostBT12.880.0012.880.00
5Marije Reitsma, IJlstIJ12.650.000.0012.65
6Gerbrich Steensma, WarfstermolenBT11.970.0011.970.00
7Rymke Prins, FranekerWI11.4810.320.0011.48
8Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS0.000.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wietse Nauta, IJlstIJ17.2816.2617.2812.00
2Minne Smit, WinsumWI17.1615.2417.160.000.000.00
3Jos Bethlehem, IJlstIJ16.320.0014.9916.2616.320.00
4Jesper Demmer, WorkumHS15.940.000.0015.940.0014.81
5Folkert Veldstra, AkkrumIJ15.8815.370.0015.88
6Jasper Henstra, GrijpskerkGR14.7814.780.0012.19
7Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ0.000.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Stefan Douma, OppenhuizenIJ16.280.0016.0215.4116.2815.61
2Rutger Haanstra, It HeidenskipHS16.1115.5211.9816.1115.0214.32
3Peter Faber, OldehoveGR16.1015.5315.3316.100.000.00
4Riemer Durk Krol, HeegIJ15.9415.940.000.00
5Wytse Steensma, JoureIJ14.930.0013.8314.93
6Douwe Abma, HommertsIJ13.5713.5713.3013.23
7Jelte Folkertsma, HemelumHS13.5112.3513.2913.51

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Femke Rispens, NiehoveGR14.0212.8513.1613.7614.0213.65
2Manon Koehoorn, SneekIJ12.650.000.0012.5111.9012.65
3Pytrix Westra, BurgumBG12.4411.9212.440.000.0011.91
4Tirza Boschma, SneekIJ12.1312.130.000.00
5Marike Jansen, ParregaHS10.700.000.0010.70
6Inger Haanstra, It HeidenskipHS10.030.000.0010.03
7Lisse v/d Knaap, IJlstIJ0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond