Uitslag 1e klasse
It Heidenskip 17-07-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenSytse Bokma19.77
DamesMarrit v/d Wal17.89
JuniorenWietse Nauta18.31
JongensRutger Haanstra18.03
MeisjesFemke Rispens14.31

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sytse Bokma, HindeloopenHS19.7716.2218.2118.5412.1919.77
2Nard Brandsma, WarkumHS19.4617.630.0018.6219.4618.46
3Jan Teade Nauta, IJlstIJ18.6118.6118.1218.310.000.00
4Rutger Piersma, It HeidenskipHS18.4417.130.0018.440.000.00
5Thewis Hobma, HarlingenIJ18.1718.1713.5115.12
6Freark Kramer, It HeidenskipHS17.8916.700.0017.89
7Ysbrand Galama, WarkumHS17.500.000.0017.50
8Bobby Zwaagman, IJlstIJ17.2017.2017.040.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bauke de Jong, ParregaHS18.6117.5718.6118.130.0018.08
2Jarno Hoekstra, IJlstIJ17.9915.9417.9917.39
3Feike Stellingwerf, KoudumHS17.8213.5417.8216.70
4Daan de Vries, HurdegarypBG16.6915.480.0016.69
5Jelle Douwe de Vries, It HeidenskipHS16.4816.480.0013.10
6Thijs Faassen, LeeuwardenWI16.3616.3614.9916.26
7Niek Faassen, LeeuwardenWI0.000.000.000.00
8Alwin Fonk, BurgumBG0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS17.8917.89 (p.r.)0.000.0015.5614.54
2Anna-Jet Leyenaar, IJlstIJ14.5314.5313.640.000.000.00
3Sigrid Bokma, HindeloopenHS13.860.0013.8613.2611.7713.03
4Douwina de Jong, ParregaHS12.9711.2512.970.00
5Boukje de Boer, It HeidenskipHS12.9312.9312.820.00
6Marije Reitsma, IJlstIJ11.7211.720.000.00
7Akke Dijkstra, BuitenpostBT0.000.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wietse Nauta, IJlstIJ18.3115.0118.1718.3115.94
2Minne Smit, WinsumWI17.2515.6517.250.000.0013.88
3Jesper Demmer, WorkumHS16.6112.6516.610.000.000.00
4Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ15.9913.220.0015.99
5Jos Bethlehem, IJlstIJ15.6715.490.0015.67
6Thys Jan Bootsma, NijlandIJ13.890.0013.890.00
7Folkert Veldstra, AkkrumIJ13.3012.4313.300.00
8Jasper Henstra, GrijpskerkGR0.000.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rutger Haanstra, It HeidenskipHS18.0317.4516.6618.0312.800.00
2Peter Faber, OldehoveGR16.6314.4316.0216.630.000.00
3Jelte Folkertsma, HemelumHS15.8213.9915.0115.82 (p.r.)15.6713.69
4Wytse Steensma, JoureIJ15.5214.9715.5215.41
5Douwe Abma, HommertsIJ14.540.0014.3814.54
6Bouwe Westert, SneekIJ14.4513.2614.450.00
7Riemer Durk Krol, HeegIJ14.410.000.0014.41

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Femke Rispens, NiehoveGR14.310.0014.3114.300.000.00
2Pytrix Westra, BurgumBG13.7212.6713.5213.720.000.00
3Tirza Boschma, SneekIJ13.570.0013.570.0013.080.00
4Marike Jansen, ParregaHS13.4013.400.0012.00
5Hanneke Westert, SneekIJ13.2710.4013.2712.61
6Lisse v/d Knaap, IJlstIJ13.2412.7013.240.00
7Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI12.5210.3512.52 (p.r.)11.92
8Inger Haanstra, It HeidenskipHS12.020.0011.8612.02

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond