Uitslag De Samenwerking Bokaal 2e klasse
Vlist 22-06-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenFloris van Elzakker15.40
DamesLeonie de Regt12.76
JuniorenBoaz Vreman13.77
JongensRick Cazant15.38
MeisjesLisanne Kroon11.62

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Floris van Elzakker, WoerdenZV15.4014.8614.7015.40
2Gerben van Schaik, BenschopPD15.3515.1115.350.00
3Bram van den Berg, BenschopPD15.2614.0414.7415.26
4Niels Levering, HaastrechtVL15.2414.3115.240.00
5Harm van der Vlist, VlistVL14.9914.7514.990.00
6Ronald van Bemmel, UtrechtLS12.960.0012.960.00

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Christiaan de With, BenschopPD15.0914.8415.09
2Reinier Rietveld, HaastrechtVL15.0514.6115.0514.94
3Peter Jan Verdoold, BergambachtVL14.6214.3314.620.00
4Hans van Eijk, BergschenhoekVL14.0114.0113.800.00
5Rick Boer, LopikJV13.0912.180.0013.09

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Lisanne Kroon, LinschotenLS11.6210.6411.3911.62
2Moniek van Vliet, NieuwkoopZV11.5110.9711.1711.51 (p.r.)
3Hanna Stigter, JaarsveldJV11.279.7011.2710.92
4Lieke Stolwijk, BodegravenZV11.0610.6311.0511.06
5Roza Verburg, ZegveldZV10.8210.5510.8210.46
6Floortje Hijman, WaverveenSV10.270.0010.2710.18
7Elise Boer, Woerdense VerlaatZV10.279.6810.27 (p.r.)10.06

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Nicole Uitman, KamerikSV12.0112.010.000.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Leonie de Regt, LinschotenLS12.760.0011.7912.76 (p.r.)
2Marlinda Cluistra, HaastrechtPD11.4711.4711.1810.33
3Kathy Baars, BenschopPD11.1511.1511.060.00
4Annemarie van Schaik, UtrechtVL10.580.0010.3710.58

Junioren A B-schans

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Boaz Vreman, LopikJV13.7710.580.0013.77 (p.r.)

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Rick Cazant, KockengenSV15.380.0015.38 (p.r.)0.00
2Ruben van Eijk, HaastrechtVL13.970.000.0013.97
3Remco de Ruijter, OudewaterPD13.6313.100.0013.63
4Joost van Weelden, OudewaterPD13.4312.3911.7513.43
5Reymon Tukker, MontfoortLS12.9312.9312.6512.93
6Jorn Kamphof, LinschotenLS0.000.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Harmen Bogaard, PolsbroekPD13.4511.8813.450.00
2Jelle de Bruin, LinschotenLS13.0611.5811.7313.06
3Karsten Klarenbeek, VlistVL13.0113.01 (p.r.)12.5412.68
4Wessel Schenk, SchoonhovenVL12.890.0012.3512.89
5Chris Lodder, OudewaterPD12.3711.5711.8712.37
6Jonathan Timmerarends, MontfoortLS11.9711.970.0011.66
7Willard Schep, BenschopPD11.8811.8011.8811.23
8Rino Anker, HaastrechtVL0.000.000.000.00

Jongens C

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Ferran Houdijk, PolsbroekPD12.349.170.0012.34
2Rick van der Wind, LinschotenLS12.2712.2711.250.00
3Arien Kastelein, ZegveldZV12.1110.6812.11 (p.r.)10.61
4Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD12.0111.8412.0111.25
5Matt Steenvoorden, IJsselsteinJV11.3910.5611.2511.39 (p.r.)
6Adriaan Lokhorst, IjsselsteinLS11.0110.1910.3211.01
7Jorian Kastelein, ZegveldZV10.800.0010.800.00
8Bram Kool, KockengenSV10.0910.099.810.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond