Uitslag 2e klasse
Polsbroekerdam 02-07-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenRonald van Bemmel15.37
DamesDoriene de Vos-de Wit12.20
JuniorenAron Verburg14.83
JongensRick Cazant14.70
MeisjesLieke Stolwijk12.25

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Ronald van Bemmel, UtrechtLS15.3713.8013.9215.37
2Bram van den Berg, BenschopPD14.6413.420.0014.64
3Harm van der Vlist, VlistVL14.150.0014.150.00
4Niels Levering, HaastrechtVL12.1312.130.000.00
5Niels van der Kroef, LinschotenLS0.000.000.000.00

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Christiaan de With, BenschopPD15.3315.0815.3312.83
2Hans van Eijk, BergschenhoekVL13.3812.4713.2513.38
3Paul Nap, LinschotenLS13.3210.9413.32
4Hidde Kiers, MuiderbergLS13.2713.270.000.00

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.2510.8711.2112.25 (p.r.)
2Lisanne Kroon, LinschotenLS11.4810.7411.480.00
3Moniek van Vliet, NieuwkoopZV11.4411.1911.2011.44
4Floortje Hijman, WaverveenSV11.380.0011.38 (p.r.)0.00
5Hanna Stigter, JaarsveldJV10.9710.4010.1110.97
6Roza Verburg, ZegveldZV10.749.9210.740.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Doriene de Vos-de Wit, VeenendaalPD12.200.0012.200.00
2Gwen van Dam, LopikJV11.4210.1010.4211.42
3Kathy Baars, BenschopPD11.3510.180.0011.35
4Naomi Bergman, ZegveldZV11.3311.3311.150.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Davy de Wit, UtrechtLS14.8014.800.0014.63
2Bram den Hartogh, LinschotenLS14.3411.2314.3412.72
3Stijn Overbeek, LopikJV12.8212.820.000.00

Junioren A B-schans

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Aron Verburg, ZegveldZV14.8314.8314.0214.54
2Lennart Baas, OudewaterPD13.6113.610.000.00
3Boaz Vreman, LopikJV13.530.0013.5311.75
4Gerco van Oort, LopikPD13.4813.480.000.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Rick Cazant, KockengenSV14.7014.700.000.00
2Remco de Ruijter, OudewaterPD14.460.000.0014.46
3Ruben van Eijk, HaastrechtVL13.6413.6413.0413.30
4Reymon Tukker, MontfoortLS13.0013.000.000.00
5Joost van Weelden, HaastrechtPD11.4711.470.000.00
6Casper Bogaard, PolsbroekPD11.0911.090.000.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Chris Lodder, OudewaterPD13.7712.3213.770.00
2Rino Anker, HaastrechtVL13.4612.660.0013.46
3Wessel Schenk, SchoonhovenVL13.1813.18 (p.r.)0.0012.58
4Jelle de Bruin, LinschotenLS12.8012.650.0012.80
5Karsten Klarenbeek, VlistVL12.5612.2112.0712.56
6Harmen Bogaard, PolsbroekPD12.5411.2511.9612.54
7Ruben Bezuijen, KockengenSV12.1012.100.000.00
8Willard Schep, BenschopPD11.4810.5111.0011.48

Jongens C

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3
1Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD12.3911.3812.0412.39
2Harvey van Dam, LopikJV12.2112.0212.219.61
3Daan Rietveld, BenschopPD11.7410.5011.740.00
4Arien Kastelein, ZegveldZV11.620.0010.9211.62
5Matt Steenvoorden, IJsselsteinJV11.5111.119.0611.51
6Jorian Kastelein, ZegveldZV11.4810.730.0011.48
7Rick van der Wind, LinschotenLS11.2811.280.009.69
8Ferran Houdijk, PolsbroekPD11.1510.990.0011.15
9Bram Kool, KockengenSV9.899.890.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond