Uitslag Coop Bremmer Trofee
Zegveld 13-07-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJake van Dam17.10
DamesMarlinda Cluistra12.22
JuniorenCorné de Regt16.30
JongensCasper Bogaard14.91
MeisjesMoniek van Vliet12.83

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jake van Dam, LopikJV17.1016.2015.2417.10 (p.r.)
2Gerben van Schaik, BenschopPD16.5216.520.0015.16
3Niels van der Kroef, LinschotenLS16.3615.0614.6716.36
4Niels Levering, HaastrechtVL16.3315.9216.33 (p.r.)14.98
5Ronald van Bemmel, UtrechtLS15.7414.8115.7411.74
6Floris van Elzakker, WoerdenZV15.4412.2113.7515.44
7Bram van den Berg, BenschopPD15.2515.250.0014.45
8Harm van der Vlist, VlistVL15.0715.070.0012.17

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Arie van der Knaap, ZegveldZV15.1215.120.0014.89
2Reinier Rietveld, HaastrechtVL14.6711.5514.6714.52
3Rick Boer, LopikJV14.5414.540.0013.32
4Paul Nap, LinschotenLS14.0213.1813.2914.02
5Hans van Eijk, BergschenhoekVL13.670.000.0013.67

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Moniek van Vliet, NieuwkoopZV12.830.0011.7212.83 (p.r.)
2Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.2611.4012.0312.26
3Roza Verburg, ZegveldZV11.890.0010.9011.89 (p.r.)
4Lisanne Kroon, LinschotenLS11.8511.3611.850.00
5Elise Boer, Woerdense VerlaatZV11.029.8910.3511.02 (p.r.)
6Mendy Kool, KockengenSV10.9210.92 (p.r.)0.0010.43
7Hanna Stigter, JaarsveldJV10.760.0010.7610.52
8Elsina van der Knaap, ZegveldZV10.629.100.0010.62
9Floortje Hijman, WaverveenSV10.6110.619.960.00
10Danielle de Jong, KamerikSV10.6010.3110.3310.60
11Stijn Eijzenga, JaarsveldJV10.3610.36 (p.r.)9.9910.01

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Nicole Uitman, KamerikSV11.6610.4810.6711.66

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marlinda Cluistra, HaastrechtPD12.2211.989.8412.22
2Kathy Baars, BenschopPD11.770.0011.6711.77
3Gwen van Dam, LopikJV11.4410.1211.4410.85
4Annemarie van Schaik, UtrechtVL11.2510.2211.2510.76
5Kristel Uitman, KamerikSV10.8410.0710.840.00
6Naomi Bergman, ZegveldZV10.0510.050.000.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Corné de Regt, LinschotenLS16.3015.210.0016.30
2Stijn Overbeek, LopikJV15.7214.6215.72 (p.r.)15.68
3Bram den Hartogh, LinschotenLS14.0114.0113.5314.01

Junioren A B-schans

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Boaz Vreman, LopikJV13.530.000.0013.53

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Casper Bogaard, PolsbroekPD14.9114.1812.2414.91
2Rick Cazant, KockengenSV14.769.860.0014.76
3Ruben van Eijk, HaastrechtVL14.440.0012.9514.44
4Jorn Kamphof, LinschotenLS13.8313.8313.8213.78
5Joost van Weelden, OudewaterPD12.800.000.0012.80
6Lute van Dam, MontfoortLS12.7312.620.0012.73
7Remco de Ruijter, OudewaterPD12.489.7312.4810.26

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wessel Schenk, SchoonhovenVL13.7312.950.0013.73 (p.r.)
2Jonathan Timmerarends, MontfoortLS12.9811.0511.7412.98 (p.r.)
3Ruben Bezuijen, KockengenSV12.8912.6212.8912.59
4Karsten Klarenbeek, VlistVL12.6611.8012.3112.66
5Willard Schep, BenschopPD12.3812.0412.20 (p.r.)12.38 (p.r.)
6Wieger van der Vaart, LinschotenLS12.3711.0211.3812.37
7Chris Lodder, OudewaterPD12.3412.340.0012.19
8Rino Anker, HaastrechtVL12.260.0012.2611.92
9Bjorn Bremer, LinschotenLS12.1912.1911.9912.01

Jongens C

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Harvey van Dam, LopikJV12.7211.9212.5212.72
2Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD12.7211.269.6712.72
3Matt Steenvoorden, IJsselsteinJV12.1411.4512.140.00
4Rick van der Wind, LinschotenLS11.8511.3911.8510.53
5Adriaan Lokhorst, IjsselsteinLS11.8411.3111.4311.84 (p.r.)
6Daan Rietveld, BenschopPD11.3811.3811.070.00
7Wesley Kuyf, LopikJV10.9610.06 (p.r.)10.96 (p.r.)10.51
8Bram Kool, KockengenSV10.880.0010.8810.69
9Onno Verdouw, ZegveldZV10.359.51 (p.r.)10.35 (p.r.)10.34

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond