Uitslag Recycle Cup Vlist 2e klasse
Vlist 30-07-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenGerben van Schaik16.17
DamesBrenda Baars12.99
JuniorenCorné de Regt15.27
JongensJorn Kamphof14.72
MeisjesFloortje Hijman11.47

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Gerben van Schaik, BenschopPD16.170.0016.1715.52
2Harm van der Vlist, VlistVL15.5515.5514.520.00
3Bram van den Berg, BenschopPD15.2112.0415.2112.88
4Niels van der Kroef, LinschotenLS13.860.000.0013.86
5Niels Levering, HaastrechtVL0.000.000.000.00

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Geert van Ingen, ZegveldZV15.4114.3915.410.00
2Reinier Rietveld, HaastrechtVL14.3213.9914.3211.46
3Wander Postma, BennekomLS12.4811.9811.4512.48

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Floortje Hijman, WaverveenSV11.4710.3210.8211.47
2Lisanne Cazant, KockengenSV10.639.960.0010.63
3Hanna Stigter, JaarsveldJV10.4610.460.000.00
4Elise Boer, Woerdense VerlaatZV10.239.880.0010.23

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Brenda Baars, BenschopPD12.9911.8511.8512.99
2Iris Mulder, VlistVL12.8611.6112.860.00
3Doriene de Vos-de Wit, VeenendaalPD12.3512.350.0011.02
4Marlinda Cluistra, HaastrechtPD11.980.0011.0811.98
5Nicole Uitman, KamerikSV11.600.0011.5711.60
6Kathy Baars, BenschopPD11.1810.080.0011.18
7Gwen van Dam, LopikJV10.8510.1210.2110.85

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Corné de Regt, LinschotenLS15.2714.420.0015.27
2Stijn Overbeek, LopikJV14.4112.4112.8614.41
3Scott Ottingh, MoordrechtVL13.8313.830.0012.72
4Boaz Vreman, LopikJV13.5513.550.000.00
5Aron Verburg, ZegveldZV13.220.0013.220.00
6Bram den Hartogh, LinschotenLS12.050.0012.050.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jorn Kamphof, LinschotenLS14.720.0014.7214.63
2Joost van Weelden, HaastrechtPD14.7111.6013.3414.71 (p.r.)
3Rick Cazant, KockengenSV13.3813.3812.340.00
4Chris Lodder, OudewaterPD13.3512.3311.8513.35
5Harmen Bogaard, PolsbroekPD13.2513.250.0012.82
6Wessel Schenk, SchoonhovenVL13.2012.3612.3213.20
7Remco de Ruijter, OudewaterPD12.870.0012.870.00
8Rino Anker, HaastrechtVL12.7711.8112.770.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ruben Bezuijen, KockengenSV12.7111.8012.7111.35
2Wieger van der Vaart, LinschotenLS12.0211.410.0012.02
3Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD11.970.000.0011.97
4Jorian Kastelein, ZegveldZV10.640.0010.6410.52

Jongens C

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Arien Kastelein, ZegveldZV11.2710.8211.279.77
2Daan Rietveld, BenschopPD10.8710.0010.5610.87
3Gijs Kool, KockengenSV9.940.009.940.00
4Bram Kool, KockengenSV9.720.009.729.67

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond