Uitslag 3e klasse - Jeugd
IJlst 29-06-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
JeugdRedmer Haringa8.09
Jongens 11-12 jaarTimo v/d Knaap10.49
Jongens tm 10 jaarJorrit Bouwstra9.18
Meisjes 11-12 jaarJeltske Terpstra8.71
Meisjes tm 10 jaarVienne v/d Knaap8.63

Jeugd Buiten Mededing

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS9.398.498.149.39
2Jeltske Terpstra, TzumWI8.716.328.717.89

Jongens > 12 jaar (jeugd)

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Redmer Haringa, HeegIJ8.098.097.567.50

Jongens 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Timo v/d Knaap, IJlstIJ10.499.640.0010.49 (p.r.)
2Riemer Zijlstra, OosthemIJ10.0910.090.008.56
3Mads Tolsma, BerlikumWI9.920.009.919.92
4Brent Monsma, TzummarumWI8.798.79 (p.r.)8.268.52
5Mark Sybrandy, IJlstIJ8.307.88 (p.r.)8.30 (p.r.)0.00
6Rowan Spoelstra, IJlstIJ7.917.147.317.91 (p.r.)
7Sietse Post, 0WI7.557.55 (p.r.)0.000.00
8Wiebren Jongsma, JoureIJ6.890.006.890.00

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jorrit Bouwstra, ReduzumWI9.187.737.939.18
2Reinder Haanstra, It HeidenskipHS9.038.000.009.03 (p.r.)
3Hannes Walta, WarkumHS7.237.23 (p.r.)6.867.05
4Jort v/d Goot, WorkumHS6.846.13 (p.r.)6.84 (p.r.)0.00

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hylkje Hoekstra, OudegaIJ8.380.007.498.38
2Sanne Bouwstra, ReduzumWI8.077.87 (p.r.)7.94 (p.r.)8.07 (p.r.)
3Emma Klijn Velderman, KoudumHS7.707.58 (p.r.)7.507.70 (p.r.)
4Berber Haanstra, It HeidenskipHS7.607.607.600.00
5Mirije Zorgdrager, WorkumHS7.387.167.257.38
6Mare v/d Zee, NijhuizumHS6.826.476.826.80
7Mirthe Bruinsma, StiensWI6.326.25 (p.r.)5.326.32 (p.r.)

Meisjes tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Vienne v/d Knaap, IJlstIJ8.637.438.63 (p.r.)8.04
2Nynke Klijn Velderman, KoudumHS6.746.136.506.74
3Nynke Kampen, It HeidenskipHS6.386.116.076.38

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond