Uitslag Jeugd NFM voorronde
It Heidenskip 26-07-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
Jongens 11-12 jaarTimo v/d Knaap9.66
Jongens tm 10 jaarDaniël Veenstra7.97
Meisjes 11-12 jaarJeltske Terpstra8.88
Meisjes tm 10 jaarVienne v/d Knaap7.63

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Hedser Christ Groenhof, It HeidenskipHS6.475.88 (p.r.)6.47 (p.r.)4.61
2Its Veenstra, HeegIJ6.266.260.000.00
3Femke Valkema, IJsbrechtumIJ5.944.98 (p.r.)5.64 (p.r.)5.94 (p.r.)
4Brecht v/d Zee, NijhuizumHS5.744.805.195.74 (p.r.)
5Amelly Boonstra, LinschotenLS5.394.80 (p.r.)5.30 (p.r.)5.39 (p.r.)
6Ysbrand Haanstra, It HeidenskipHS5.365.09 (p.r.)5.18 (p.r.)5.36 (p.r.)
7Silke van Kammen, BurgumBG5.175.044.975.17
8Elyn Buren, It HeidenskipHS4.974.92 (p.r.)4.97 (p.r.)4.38
9Lieke de Jong, SchoonhovenPD4.864.32 (p.r.)4.324.86 (p.r.)
10Marije Kampen, It HeidenskipHS4.700.004.70 (p.r.)0.00

Jongens 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Timo v/d Knaap, IJlstIJ9.668.769.039.66
2Sietse Lefferts, BuitenpostBT9.587.538.949.58
3Harmen Bogaard, PolsbroekPD8.998.900.008.99
4Brent Monsma, TzummarumWI8.878.710.008.87
5Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS8.667.478.298.66
6Ferran Houdijk, PolsbroekPD8.477.988.178.47
7Riemer Zijlstra, OosthemIJ8.418.340.008.41
8Auke Tymen de Boer, BuitenpostBT8.200.007.278.20
9Arien Kastelein, ZegveldZV8.148.140.007.74
10Jorian Kastelein, ZegveldZV7.970.007.970.00
11Sietse Post, WelsrijpWI7.527.520.006.55
12Thijs van Oort, LopikPD7.486.737.486.68
13Wieger Bijlsma, GerkeskloosterBT7.376.416.827.37
14Melle Veenstra, SurhuizumBT7.156.687.156.75
15Nikolaj Lodder, OudewaterPD7.090.006.337.09
16Wiebren Jongsma, JoureIJ6.756.440.006.75
17Jelmer Steringa, BuitenpostBT0.000.000.000.00

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Daniël Veenstra, BuitenpostBT7.977.306.657.97
2Reinder Haanstra, It HeidenskipHS7.717.637.710.00
3Jesper Lodder, OudewaterPD6.440.005.276.44
4Hannes Walta, WarkumHS5.890.005.890.00
5Jelle de Ruijter, OudewaterPD5.755.750.000.00
6Jort v/d Goot, WorkumHS5.630.005.630.00

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Jeltske Terpstra, TzumWI8.888.888.148.17
2Berber Haanstra, It HeidenskipHS8.157.268.157.07
3Emma Klijn Velderman, KoudumHS8.007.677.588.00
4Mare v/d Zee, NijhuizumHS7.540.007.527.54
5Esther Schilt, PolsbroekPD7.196.607.127.19
6Yenthe van Kammen, BurgumBG7.046.400.007.04
7Mirije Zorgdrager, WorkumHS6.865.436.866.73
8Lise Haanstra, It HeidenskipHS6.836.226.45 (p.r.)6.83 (p.r.)
9Minke de Boer, KoudumHS6.545.97 (p.r.)6.09 (p.r.)6.54 (p.r.)
10Yvonne Boer, Woerdense VerlaatZV5.795.790.005.41

Meisjes tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Vienne v/d Knaap, IJlstIJ7.636.627.636.90
2Nynke Klijn Velderman, KoudumHS7.106.196.837.10
3Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV6.736.286.296.73
4Tara Baarsma, HindeloopenHS6.506.07 (p.r.)6.50 (p.r.)0.00
5Nynke Kampen, It HeidenskipHS5.955.925.950.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond