Uitslag 1e klasse
Grijpskerk 05-08-2020

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenYsbrand Galama21.10
DamesMarije Reitsma14.61
JuniorenRutger Haanstra18.65
JongensWisse Broekstra17.38
MeisjesPytrix Westra14.56

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ysbrand Galama, WarkumHS21.1019.0121.1014.0417.030.00
2Sytse Bokma, HindeloopenHS19.8819.0519.8819.4114.9417.85
3Nard Brandsma, WarkumHS19.7519.3919.750.000.0019.21
4Jan Teade Nauta, IJlstIJ19.5917.9919.5916.150.0018.60
5Bart Helmholt, NoardburgumBG18.5517.1718.550.00
6Freark Kramer, It HeidenskipHS18.1614.6318.160.00
7Thewis Hobma, HarlingenIJ17.5714.1217.5713.96
8Age Hulder, BurgumBG14.470.0014.470.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jarno Hoekstra, IJlstIJ18.8316.8318.830.000.000.00
2Oane Galama, HilaardHS18.0018.000.000.00
3Rutger Piersma, It HeidenskipHS17.780.0017.780.00
4Bauke de Jong, ParregaHS17.4617.460.0016.74
5Folkert Veldstra, AkkrumIJ17.3816.8614.7617.38
6Jesper Demmer, WorkumHS16.5616.560.0016.32
7Daan de Vries, HurdegarypBG16.5314.5615.0316.53
8Feike Stellingwerf, KoudumHS15.6614.6415.2415.66

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marije Reitsma, IJlstIJ14.610.000.0014.2614.6113.29
2Femke Rispens, NiehoveGR14.5313.0814.530.0010.610.00
3Tessa Kramer, It HeidenskipHS14.5114.5112.2513.480.000.00
4Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.1614.1613.5111.90
5Maureen Poiesz, SneekHS14.110.0011.2614.11
6Anje Bergsma, DrachtenWI12.060.000.0012.06
7Anneke Broersma, LemelerveldBG11.250.000.0011.25
8Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS0.000.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rutger Haanstra, It HeidenskipHS18.650.0018.6515.0412.5316.39
2Minne Smit, WinsumWI18.200.0017.600.000.0018.20
3Riemer Durk Krol, HeegIJ17.270.0016.370.0015.8817.27
4Peter Faber, OldehoveGR16.1416.1416.140.00
5Bouwe Westert, SneekIJ16.0716.070.0015.45
6Hindrik Westra, BurgumBG15.9615.9612.240.00
7Wietse Nauta, IJlstIJ14.940.000.0014.94
8Auke Zijlstra, IJlstIJ12.700.0012.700.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wisse Broekstra, TzummarumWI17.3816.3814.410.0017.380.00
2Germ Terpstra, TzumWI16.7016.70 (p.r.)0.000.0013.2614.78
3Wytse Steensma, JoureIJ15.6515.6514.5115.3913.920.00
4Arend Veenstra, SurhuizumBT14.7312.0914.730.00
5Aise Jan Jongsma, JoureIJ14.5113.4114.0814.51 (p.r.)
6Jelmer de Jong, TzumWI13.620.0013.6213.36
7Douwe Abma, HommertsIJ0.000.000.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Pytrix Westra, BurgumBG14.5613.700.0012.9213.6214.56
2Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI13.5013.1311.1913.1213.5011.83
3Inger Haanstra, It HeidenskipHS13.1713.1713.160.000.000.00
4Hanneke Westert, SneekIJ12.6410.200.0012.64
5Manon Koehoorn, SneekIJ12.2712.270.000.00
6Grytsje Veltman, SumarBG12.2211.0612.2211.30
7Berber de Vries, MantgumWI11.8511.850.000.00
8Iris Wijbenga, HeegIJ11.8111.6610.6711.81

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond