Uitslag 1e klasse
Winsum 08-08-2020

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenNard Brandsma21.07
DamesMaureen Poiesz15.71
JuniorenRutger Haanstra18.44
JongensWytse Steensma18.42
MeisjesInger Haanstra13.88

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Nard Brandsma, WarkumHS21.070.0019.710.0021.0720.04
2Ysbrand Galama, WarkumHS20.8918.3620.8918.7219.630.00
3Age Hulder, BurgumBG18.970.000.0018.740.0018.97
4Bart Helmholt, NoardburgumBG18.2618.260.000.00
5Jan Teade Nauta, IJlstIJ17.8613.5117.860.00
6Thewis Hobma, HarlingenIJ17.4417.440.00
7Sytse Bokma, HindeloopenHS13.3513.350.000.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Feike Stellingwerf, KoudumHS19.5519.5513.540.000.0014.45
2Bauke de Jong, ParregaHS18.860.0018.860.0018.120.00
3Rutger Piersma, It HeidenskipHS18.0018.0017.700.00
4Oane Galama, HilaardHS17.7717.2517.4317.77
5Daan de Vries, HurdegarypBG17.5416.2617.540.00
6Folkert Veldstra, AkkrumIJ16.770.000.0016.77
7Jesper Demmer, WorkumHS16.6716.6216.670.00
8Jarno Hoekstra, IJlstIJ16.6616.660.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Maureen Poiesz, SneekHS15.7113.3815.71 (p.r.)15.5814.9215.54
2Femke Rispens, NiehoveGR15.0312.0313.5215.0314.1713.53
3Marije Reitsma, IJlstIJ13.8211.6613.6413.8213.4913.23
4Sigrid Bokma, HindeloopenHS13.6713.6712.430.00
5Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS13.580.0013.580.00
6Anje Bergsma, DrachtenWI13.3311.9913.330.00
7Anneke Broersma, LemelerveldBG11.6911.690.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rutger Haanstra, It HeidenskipHS18.4418.4417.5017.4217.7915.84
2Minne Smit, WinsumWI17.3814.8414.3216.5117.3814.21
3Riemer Durk Krol, HeegIJ17.1817.1816.1916.200.000.00
4Bouwe Westert, SneekIJ14.910.0014.910.00
5Auke Zijlstra, IJlstIJ14.2413.7814.240.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wytse Steensma, JoureIJ18.4215.210.0018.42 (p.r.)16.640.00
2Wisse Broekstra, TzummarumWI18.1617.180.0018.16 (p.r.)17.440.00
3Arend Veenstra, SurhuizumBT15.9114.6315.91 (p.r.)0.0015.560.00
4Germ Terpstra, TzumWI14.7414.740.000.00
5Aise Jan Jongsma, JoureIJ14.2712.3714.270.00
6Chris Geerdink, BurgumBG13.2213.220.000.00
7Jelmer de Jong, TzumWI12.8812.8812.670.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Inger Haanstra, It HeidenskipHS13.8813.0113.5113.8812.7611.01
2Hanneke Westert, SneekIJ13.0713.070.0011.370.0012.49
3Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI13.0311.2511.9213.0310.810.00
4Pytrix Westra, BurgumBG12.9012.9010.3612.77
5Grytsje Veltman, SumarBG12.7212.53 (p.r.)12.4012.72 (p.r.)
6Iris Wijbenga, HeegIJ12.5511.6512.0312.55 (p.r.)
7Berber de Vries, MantgumWI12.1611.7912.160.00
8Manon Koehoorn, SneekIJ11.5811.5810.800.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond