Uitslag 1e klasse
It Heidenskip 12-08-2020

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenNard Brandsma20.12
DamesMarrit v/d Wal16.43
JuniorenRutger Haanstra19.62
JongensWytse Steensma16.02
MeisjesInger Haanstra14.04

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Nard Brandsma, WarkumHS20.120.0020.1215.200.000.00
2Sytse Bokma, WorkumHS19.9616.7717.2119.0719.9616.39
3Bart Helmholt, NoardburgumBG19.7018.7519.160.0012.2919.70
4Thewis Hobma, HarlingenIJ19.3216.2219.32
5Freark Kramer, It HeidenskipHS17.500.000.0017.5017.160.00
6Ysbrand Galama, It HeidenskipHS14.640.0014.640.00
7Age Hulder, TytsjerkBG13.3013.300.000.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Oane Galama, HilaardHS18.8416.6018.2018.840.000.00
2Daan de Vries, HurdegarypBG17.3217.280.0017.32
3Jarno Hoekstra, IJlstIJ17.1915.7517.190.00
4Folkert Veldstra, AkkrumIJ16.5616.4415.2416.56
5Feike Stellingwerf, KoudumHS16.5015.2416.5014.11
6Rutger Piersma, KoudumHS16.180.0016.180.00
7Bauke de Jong, ParregaHS15.600.000.0015.60

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS16.4315.230.0016.2816.4315.62
2Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.7813.170.0014.1014.4114.78
3Tessa Kramer, AmersfoortHS14.110.0014.080.000.0014.11
4Femke Rispens, NiehoveGR14.0314.030.000.00
5Anneke Broersma, LemelerveldBG13.9810.8313.9813.82
6Marije Reitsma, IJlstIJ12.320.000.0012.32
7Maureen Poiesz, SneekHS11.750.000.0011.75
8Anje Bergsma, DrachtenWI0.000.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rutger Haanstra, It HeidenskipHS19.620.0016.1717.9019.62 (p.r.)0.00
2Riemer Durk Krol, HeegIJ16.7915.730.0015.9516.7916.71
3Wietse Nauta, IJlstIJ16.310.000.0016.310.000.00
4Peter Faber, OldehoveGR15.6115.610.0015.33
5Bouwe Westert, SneekIJ15.4215.3215.420.00
6Hindrik Westra, BurgumBG14.8514.850.000.00
7Auke Zijlstra, IJlstIJ14.4314.430.0014.07

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wytse Steensma, JoureIJ16.0213.0811.3715.9716.020.00
2Arend Veenstra, SurhuizumBT15.7014.3815.700.000.000.00
3Aise Jongsma, JoureIJ15.6713.0314.4513.8814.2615.67 (p.r.)
4Jelmer de Jong, TzumWI13.6511.2113.6512.30
5Wisse Broekstra, TzummarumWI0.000.000.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Inger Haanstra, It HeidenskipHS14.0413.4313.4111.8914.0412.58
2Pytrix Westra, BurgumBG13.9812.660.0013.980.000.00
3Hanneke Westert, SneekIJ12.9112.4512.8112.910.0012.80
4Manon Koehoorn, SneekIJ12.260.0012.260.00
5Berber de Vries, MantgumWI12.0111.4712.0111.43
6Iris Wijbenga, HeegIJ11.7711.440.0011.77
7Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI11.410.0011.2311.41
8Grytsje Veltman, SumarBG11.3910.8811.390.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond