Uitslag 1e klasse
IJlst 22-08-2020

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenNard Brandsma20.08
DamesSigrid Bokma14.63
JuniorenWietse Nauta18.78
JongensWisse Broekstra17.40
MeisjesHanneke Westert13.44

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Nard Brandsma, WarkumHS20.0817.1420.080.000.0019.87
2Age Hulder, BurgumBG19.3819.380.0018.3114.870.00
3Freark Kramer, It HeidenskipHS19.3715.2016.5819.370.0018.40
4Thewis Hobma, HarlingenIJ19.0118.310.0019.01
5Jan Teade Nauta, IJlstIJ18.780.0018.6717.2318.780.00
6Sytse Bokma, HindeloopenHS18.2714.4818.2716.59
7Ysbrand Galama, WarkumHS18.2618.260.000.00
8Bart Helmholt, NoardburgumBG16.840.0016.840.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Oane Galama, HilaardHS19.6817.290.0019.680.0017.59
2Rutger Piersma, It HeidenskipHS18.190.0018.1917.60
3Feike Stellingwerf, KoudumHS18.1218.120.000.00
4Bauke de Jong, ParregaHS17.5517.550.000.00
5Jesper Demmer, WorkumHS16.6615.570.0016.66
6Jarno Hoekstra, IJlstIJ15.7915.7914.760.00
7Daan de Vries, HurdegarypBG15.140.0013.1115.14
8Folkert Veldstra, AkkrumIJ0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.6313.880.0013.8514.630.00
2Anneke Broersma, LemelerveldBG14.3214.3210.670.000.000.00
3Maureen Poiesz, SneekHS14.1513.7914.1513.39
4Tessa Kramer, It HeidenskipHS13.5713.2813.0211.510.0013.57
5Marije Reitsma, IJlstIJ12.760.0012.7612.76
6Anje Bergsma, DrachtenWI12.7312.3612.730.00
7Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS0.000.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wietse Nauta, IJlstIJ18.7816.2716.1618.7813.8717.94
2Auke Zijlstra, IJlstIJ17.1715.2013.4917.17 (p.r.)0.000.00
3Rutger Haanstra, It HeidenskipHS16.8016.4316.8016.3112.940.00
4Peter Faber, OldehoveGR16.1215.5216.120.00
5Minne Smit, WinsumWI15.980.0013.3415.98
6Hindrik Westra, BurgumBG15.3015.300.0015.28
7Riemer Durk Krol, HeegIJ14.5414.540.000.00
8Bouwe Westert, SneekIJ13.9613.360.0013.96

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wisse Broekstra, TzummarumWI17.4017.400.0015.7012.430.00
2Wytse Steensma, JoureIJ16.0114.4113.0115.200.0016.01
3Arend Veenstra, SurhuizumBT15.7015.700.0014.0514.550.00
4Germ Terpstra, TzumWI14.9914.5114.9914.47
5Aise Jan Jongsma, JoureIJ14.3114.0014.3113.49
6Douwe Abma, HommertsIJ14.2814.2814.2411.31
7Jelmer de Jong, TzumWI14.0312.8314.0311.25
8Chris Geerdink, BurgumBG13.0213.020.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hanneke Westert, SneekIJ13.4413.1313.4413.360.000.00
2Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI13.2812.6413.2011.4813.280.00
3Grytsje Veltman, SumarBG13.2112.030.0013.21 (p.r.)11.900.00
4Pytrix Westra, BurgumBG13.1613.160.000.00
5Inger Haanstra, It HeidenskipHS12.8312.120.0012.83
6Iris Wijbenga, HeegIJ12.6512.650.000.00
7Berber de Vries, MantgumWI12.550.0012.5512.07
8Manon Koehoorn, SneekIJ12.0310.800.0012.03

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond