Uitslag 3e klasse - Jeugd
Burgum 18-07-2020

Winnaars

CategorieNaamAfstand
JongensJoaz v/d Veen8.04
Jongens 11-12 jaarRiemer Zijlstra10.61
Jongens tm 10 jaarReinder Haanstra9.72
Meisjes 11-12 jaarBerber Haanstra8.86
Meisjes tm 10 jaarVienne v/d Knaap8.40

Jeugd Buiten Mededing

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Riemer Zijlstra, OosthemIJ10.6110.618.8810.55
2Sietse Lefferts, BuitenpostBT9.409.409.197.74
3Jasper Haanstra, BurgumBG9.077.759.070.00
4Djurre de Jong, BurgumBG8.388.380.007.90

Jongens > 12 jaar (jeugd)

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Joaz v/d Veen, BuitenpostBT8.046.79 (p.r.)6.98 (p.r.)8.04 (p.r.)
2Jesse van Dijk, SurhuizumBT8.046.516.98 (p.r.)8.04 (p.r.)
3Jan Bijlsma, GerkeskloosterBT7.827.56 (p.r.)7.82 (p.r.)7.57
4Melle Veenstra, SurhuizumBT7.817.81 (p.r.)0.006.96
5Jelmer Steringa, BuitenpostBT7.617.40 (p.r.)7.61 (p.r.)7.48

Jongens 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Daniël Veenstra, BuitenpostBT9.597.958.429.59 (p.r.)
2Brent Monsma, TzummarumWI9.548.549.540.00
3Wiebren Jongsma, JoureIJ8.768.29 (p.r.)8.44 (p.r.)8.76 (p.r.)
4Sietse Post, WjelsrypWI8.680.000.008.68 (p.r.)
5Daan Postma, TytsjerkBG8.518.220.008.51
6Wieger Bijlsma, GerkeskloosterBT8.047.918.047.20
7Joran v/d Wal, BurgumBG7.457.45 (p.r.)7.440.00
8Rimmer v/d Wal, ParregaHS7.346.947.340.00
9Hans Pafforaad, TwijzelBT7.336.677.30 (p.r.)7.33 (p.r.)
10Roan Bijlsma, HeegIJ6.956.85 (p.r.)0.006.95 (p.r.)

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinder Haanstra, It HeidenskipHS9.728.759.49 (p.r.)9.72 (p.r.)
2Jorrit Bouwstra, ReduzumWI9.027.315.889.02
3Jort v/d Goot, WorkumHS7.405.957.40 (p.r.)6.69
4Hannes Walta, WarkumHS7.060.006.907.06
5Daniël Haanstra, BurgumBG6.355.83 (p.r.)6.35 (p.r.)0.00
6Lars Geerdink, BurgumBG6.235.88 (p.r.)6.23 (p.r.)5.87
7Ysbrand Haanstra, It HeidenskipHS5.745.74 (p.r.)0.000.00

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Berber Haanstra, It HeidenskipHS8.868.868.268.04
2Sanne Bouwstra, ReduzumWI8.507.268.45 (p.r.)8.50 (p.r.)
3Femke Valkema, IJsbrechtumIJ7.487.08 (p.r.)7.48 (p.r.)7.40
4Nynke Klijn Velderman, KoudumHS7.457.437.456.84
5Sasja Zijda, SneekIJ7.116.18 (p.r.)7.11 (p.r.)0.00
6Lise Haanstra, It HeidenskipHS6.916.91 (p.r.)6.526.40
7Nynke Kampen, It HeidenskipHS6.756.106.626.75

Meisjes tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Vienne v/d Knaap, IJlstIJ8.407.028.108.40

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond