Uitslag 3e klasse - Jeugd
Winsum 08-08-2020

Winnaars

CategorieNaamAfstand
JongensBrend van Dijk6.94
MeisjesBrecht v/d Zee7.67
Jongens 11-12 jaarRiemer Zijlstra9.32
Jongens tm 10 jaarReinder Haanstra8.43
Meisjes 11-12 jaarSanne Bouwstra9.15
Meisjes tm 10 jaarVienne v/d Knaap7.85

Jeugd Buiten Mededing

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Riemer Zijlstra, OosthemIJ9.327.638.909.32
2Sietse Lefferts, BuitenpostBT9.160.009.166.94
3Auke Tymen de Boer, BuitenpostBT8.596.956.598.59
4Jasper Haanstra, BurgumBG7.970.007.976.20
5Djurre de Jong, BurgumBG7.907.907.880.00

Jongens > 12 jaar (jeugd)

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Brend van Dijk, SurhuizumBT6.940.006.94 (p.r.)5.99

Jongens 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sietse Post, WjelsrypWI9.057.969.009.05
2Daniël Veenstra, BuitenpostBT8.460.000.008.46
3Rimmer v/d Wal, ParregaHS7.636.337.630.00
4Roan Bijlsma, HeegIJ7.437.10 (p.r.)0.007.43 (p.r.)
5Wiebren Jongsma, JoureIJ7.080.000.007.08
6Harmen Hoekstra, OudegaIJ6.906.00 (p.r.)0.006.90 (p.r.)
7Brent Monsma, TzummarumWI6.800.000.006.80
8Thijs v/d Wolf, WinsumWI6.315.99 (p.r.)6.21 (p.r.)6.31 (p.r.)
9Hans Pafforaad, TwijzelBT0.000.000.000.00

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinder Haanstra, It HeidenskipHS8.438.388.430.00
2Jorrit Bouwstra, ReduzumWI8.278.270.008.24
3Jort v/d Goot, WorkumHS6.830.006.576.83
4Ysbrand Haanstra, It HeidenskipHS6.610.006.610.00
5Hannes Walta, WarkumHS5.805.800.005.13
6Lucas Visser, JubbegaIJ5.600.005.60 (p.r.)5.15
7Daniël Haanstra, BurgumBG5.475.470.000.00

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sanne Bouwstra, ReduzumWI9.157.118.239.15 (p.r.)
2Nynke Klijn Velderman, KoudumHS7.797.186.697.79
3Brecht v/d Zee, NijhuizumHS7.676.537.67 (p.r.)0.00
4Femke Valkema, IJsbrechtumIJ7.626.027.62 (p.r.)7.32
5Mare v/d Zee, NijhuizumHS7.227.227.130.00
6Nynke Kampen, It HeidenskipHS7.086.246.367.08
7Lise Haanstra, It HeidenskipHS7.026.880.007.02
8Sasja Zijda, SneekIJ6.946.940.006.49
9Tara Baarsma, HindeloopenHS6.896.515.526.89 (p.r.)
10Renske Zorgdrager, WorkumHS0.000.000.000.00

Meisjes tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Vienne v/d Knaap, IJlstIJ7.850.006.367.85
2Yrsa Maats, SurhuisterveenBG6.085.135.956.08

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond