Uitslag 3e klasse - Jeugd
Grijpskerk 15-08-2020

Winnaars

CategorieNaamAfstand
JongensJelmer Monsma7.80
MeisjesLaura Koster8.27
Jongens 11-12 jaarSietse Lefferts11.00
Jongens tm 10 jaarJorrit Bouwstra8.97
Meisjes 11-12 jaarSanne Bouwstra9.00
Meisjes tm 10 jaarViënne v/d Knaap7.73

Jeugd Buiten Mededing

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sietse Lefferts, BuitenpostBT11.009.6911.000.00
2Auke Tymen de Boer, BuitenpostBT8.907.877.858.90

Jongens > 12 jaar (jeugd)

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jelmer Monsma, BuitenpostBT7.807.80 (p.r.)0.000.00
2Geert Roorda, BuitenpostBT6.706.546.706.40
3Brend van Dijk, SurhuizumBT6.670.006.676.52

Meisjes > 12 jaar (jeugd)

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Laura Koster, BuitenpostBT8.276.558.27 (p.r.)7.59
2Lisanne de Jong, BuitenpostBT6.206.15 (p.r.)5.576.20 (p.r.)

Jongens 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Daniël Veenstra, BuitenpostBT9.309.300.000.00
2Brent Monsma, TzummarumWI8.658.548.108.65
3Sietse Post, WjelsrypWI8.608.606.156.62
4Wieger Bijlsma, GerkeskloosterBT8.476.530.008.47
5Wiebren Jongsma, JoureIJ8.457.808.457.25
6Hans Pafforaad, TwijzelBT8.008.000.007.17
7Roan Bijlsma, HeegIJ7.000.006.457.00
8Jelmer v/d Vaart, BuitenpostBT6.000.006.00 (p.r.)0.00

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jorrit Bouwstra, ReduzumWI8.978.158.977.00
2Reinder Haanstra, It HeidenskipHS8.846.687.768.84
3Boaz Koster, BuitenpostBT7.296.67 (p.r.)7.29 (p.r.)6.40
4Jort v/d Goot, WorkumHS7.246.626.837.24
5Hannes Walta, WarkumHS7.166.250.007.16
6Ysbrand Haanstra, It HeidenskipHS6.700.006.706.45
7Lucas Visser, JubbegaIJ5.755.245.425.75 (p.r.)
8Wybren v/d Vaart, BuitenpostBT5.505.10 (p.r.)5.105.50 (p.r.)

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sanne Bouwstra, ReduzumWI9.008.408.779.00
2Berber Haanstra, It HeidenskipHS8.778.018.777.14
3Nynke Klijn Velderman, KoudumHS7.597.590.007.26
4Mare v/d Zee, NijhuizumHS7.506.576.987.50
5Daniëlle Hielema, GrijpskerkGR7.246.287.246.23
6Nynke Kampen, It HeidenskipHS7.086.697.047.08
7Sasja Zijda, SneekIJ7.036.657.036.59
8Lise Haanstra, It HeidenskipHS6.926.926.266.25
9Brecht v/d Zee, NijhuizumHS6.900.006.905.60
10Femke Valkema, IJsbrechtumIJ6.826.826.600.00
11Renske Zorgdrager, WorkumHS6.746.096.74 (p.r.)6.09

Meisjes tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Viënne v/d Knaap, SneekIJ7.730.007.187.73

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond