Uitslag Vlister Bokaal
Vlist 11-08-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenErwin Timmerarends19.73
DamesDemi Groothedde15.21
JuniorenReinier Overbeek20.01
JongensRoy Velis18.20
MeisjesSuzanne Mulder14.80

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Timmerarends, BodegravenLS19.7314.810.0019.7319.700.00
2Rian Baas, UtrechtPD19.7315.5418.360.0017.9919.73
3Thomas van Midden, VlistVL19.0016.6912.9619.000.000.00
4Wouter van Midden, VlistVL18.0017.8815.380.0018.000.00
5Lucas van Eijk, HaastrechtVL17.9417.940.000.000.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.9716.5417.970.0017.1616.74
2Maik Backx, HaastrechtVL17.7317.7117.1517.73
3Daniel Cluistra, HaastrechtPD16.790.0016.790.00
4Bas van Leeuwen, WoerdenLS16.6616.660.000.00
5Bastiaan de Bruijn, LopikJV14.3514.350.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV15.2113.1613.6715.2113.9810.78
2Laura Maaijen, HaastrechtPD14.9912.490.0014.0610.3714.99
3Julia van Eijk, HaastrechtVL14.7313.510.0014.7314.640.00
4Joriene Baas, OudewaterPD13.2612.5313.260.00
5Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD13.230.0013.1313.23
6Rianne de Regt, LinschotenLS13.1912.2113.190.00
7Gerianne Boer, KamerikLS13.0812.0612.9413.08
8Nicole Uitman, KamerikSV12.3211.4310.0112.32

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD20.0119.4816.6320.010.00
2Guus Hoogland, MontfoortLS17.7216.7217.5617.7216.9517.19
3Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.700.0017.7016.870.000.00
4Mark van der Horst, SchoonhovenVL17.130.0017.1313.62
5Hidde van Dam, MontfoortLS16.420.0016.3116.42
6Ruben van Eijk, HaastrechtVL16.1916.190.0015.27
7Jorn Kamphof, LinschotenLS15.3215.2515.3215.05

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Roy Velis, BenschopPD18.200.0018.200.000.000.00
2Joost van Weelden, HaastrechtPD16.260.000.0016.2613.9614.24
3Rick Cazant, KockengenSV15.4915.4915.060.0015.290.00
4Karsten Klarenbeek, VlistVL15.2514.7514.4315.25
5Jonathan Timmerarends, MontfoortLS12.9212.7112.920.00
6Chris Lodder, OudewaterPD0.000.000.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Suzanne Mulder, VlistVL14.8013.1014.8013.2414.000.00
2Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.2412.0513.240.0013.0612.55
3Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.9712.0512.970.0012.6812.15
4Lisanne Cazant, KockengenSV12.9412.0312.94 (p.r.)11.33
5Nikita van Dijk, KamerikSV12.9112.8612.910.00
6Lisanne Kroon, LinschotenLS12.150.0012.150.00
7Moniek van Vliet, NieuwkoopZV11.6111.400.0011.61
8Roza Verburg, ZegveldZV11.090.0011.090.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond