Uitslag Lange Willem Trofee / Camping de Boerderij
Linschoten 04-08-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot21.39
DamesDemi Groothedde15.12
JuniorenReinier Overbeek19.35
JongensWessel Schenk17.08
MeisjesSuzanne Mulder15.69

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV21.390.000.0019.3321.3920.86
2Thomas van Midden, VlistVL21.3018.9521.30 (p.r.)20.1718.760.00
3Wouter van Midden, VlistVL20.7418.6920.740.000.0019.95
4Lucas van Eijk, HaastrechtVL18.430.000.0018.430.0018.18
5Ricardo Faaij, HaastrechtLS18.340.0018.340.00
6Daniel Cluistra, HaastrechtPD18.070.0018.070.00
7Paul van Meijeren, ZegveldZV17.3717.370.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Timmerarends, BodegravenLS21.2719.1017.640.0018.8721.27
2Rian Baas, GoudaPD20.1819.160.0018.5920.180.00
3Maik Backx, HaastrechtVL18.1117.4118.110.00
4Bas van Leeuwen, WoerdenLS17.7316.0717.7316.09
5Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.2116.290.0017.21
6Gerwin van Vliet, LinschotenLS17.1217.120.000.00
7Sander van Vliet, OudewaterPD14.5714.570.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV15.1213.8310.4115.0014.2015.12
2Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD14.8513.9510.3914.8512.7314.52
3Laura Maaijen, HaastrechtPD14.5313.0214.530.0013.900.00
4Nicole Uitman, KamerikSV14.160.0014.16 (p.r.)0.00
5Julia van Eijk, VL13.6513.6510.4813.21
6Joriene Baas, OudewaterPD13.6412.4613.640.00
7Rianne de Regt, LinschotenLS12.8511.1012.3412.85

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD19.3512.920.0017.9419.3515.52
2Hidde van Dam, MontfoortLS17.980.000.0017.98
3Guus Hoogland, MontfoortLS16.890.0016.170.0016.6616.89
4Ruben van Eijk, HaastrechtVL16.8516.850.000.0015.910.00
5Chris Anker, VlistVL16.0812.0615.4316.08
6Harmen Timmerarends, MontfoortLS15.8215.4315.820.00
7Jorn Kamphof, LinschotenLS0.000.000.000.00
8Mark van der Horst, SchoonhovenVL0.000.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wessel Schenk, SchoonhovenVL17.0815.420.0017.08 (p.r.)0.0014.72
2Roy Velis, BenschopPD16.8816.8816.690.000.000.00
3Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD15.7612.7215.0115.7613.8814.43
4Joost van Weelden, HaastrechtPD14.2112.2014.210.00
5Chris Lodder, OudewaterPD13.1111.7213.110.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Suzanne Mulder, VlistVL15.6913.6113.4514.5115.69 (p.r.)0.00
2Moniek van Vliet, NieuwkoopZV13.4111.6412.8013.4112.460.00
3Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.6511.7612.6512.3712.270.00
4Nikita van Dijk, KamerikSV12.6212.6212.280.00
5Lisanne Kroon, LinschotenLS12.5612.060.0012.56
6Thalina van der Wind, SnelrewaardLS12.4812.4812.300.00
7Roza Verburg, ZegveldZV12.0912.0911.470.00
8Hanna Stigter, JaarsveldJV11.4811.480.0010.03

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond