Uitslag van Vliet Caravans Cup
Linschoten 07-08-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenLucas van Eijk19.93
DamesLaura Maaijen14.29
JuniorenReinier Overbeek19.78
JongensRoy Velis15.93
MeisjesSuzanne Mulder13.53

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lucas van Eijk, HaastrechtVL19.9317.2219.930.00
2Wouter van Midden, VlistVL19.8513.8418.6419.85
3Ricardo Faaij, HaastrechtLS19.8419.0419.840.00
4Thomas van Midden, VlistVL18.2018.2016.430.00
5Jaco de Groot, KamerikZV17.6617.6615.930.00
6Gerwin van Vliet, LinschotenLS15.8715.870.000.00
7Daniel Cluistra, HaastrechtPD13.2313.230.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Maik Backx, HaastrechtVL19.2417.920.0019.24
2Erwin Timmerarends, BodegravenLS18.9918.9917.590.00
3Rian Baas, GoudaPD18.280.0017.9518.28
4Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.7816.4417.780.00
5Matthieu van Vuuren, BenschopPD16.500.0014.1716.50
6Bastiaan de Bruijn, LopikJV16.4014.2416.400.00
7Bas van Leeuwen, WoerdenLS15.4715.470.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Laura Maaijen, HaastrechtPD14.2914.290.000.00
2Julia van Eijk, VL14.0210.8614.0213.83
3Demi Groothedde, JaarsveldJV14.020.0014.020.00
4Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD14.0013.7314.0013.55
5Nicole Uitman, KamerikSV13.3713.0011.9613.37
6Joriene Baas, OudewaterPD13.0111.8513.010.00
7Rianne de Regt, LinschotenLS11.8411.840.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD19.7818.6919.780.00
2Harmen Timmerarends, MontfoortLS19.0216.4919.02 (p.r.)0.00
3Hidde van Dam, MontfoortLS18.7718.5518.770.00
4Jorn Kamphof, LinschotenLS16.9314.1816.930.00
5Mark van der Horst, SchoonhovenVL16.7816.78
6Ruben van Eijk, HaastrechtVL13.980.000.0013.98
7Guus Hoogland, MontfoortLS13.7313.73

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Roy Velis, BenschopPD15.9315.930.0014.30
2Rick Cazant, KockengenSV15.5314.2015.53
3Jonathan Timmerarends, MontfoortLS15.3113.9814.2315.31
4Karsten Klarenbeek, VlistVL14.8814.3814.8814.66
5Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD14.170.000.0014.17
6Wessel Schenk, SchoonhovenVL14.1412.6014.1413.89
7Chris Lodder, OudewaterPD0.000.000.00
8Joost van Weelden, HaastrechtPD0.000.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Suzanne Mulder, VlistVL13.5313.5313.350.00
2Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.360.0012.5313.36
3Roza Verburg, ZegveldZV13.2813.28 (p.r.)0.000.00
4Lisanne Kroon, LinschotenLS12.6612.660.000.00
5Moniek van Vliet, NieuwkoopZV12.6212.6210.1812.60
6Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.4010.700.0012.40
7Lisanne Cazant, KockengenSV12.1411.8612.1411.18
8Nikita van Dijk, KamerikSV12.0712.070.0011.62
9Hanna Stigter, JaarsveldJV11.9911.990.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond