Uitslag Hollands Kampioenschap
Jaarsveld 04-09-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenThomas van Midden20.75
DamesFabiënne Overbeek15.18
JuniorenChris Anker19.04
JongensJoost van Weelden18.70
MeisjesSuzanne Mulder14.49

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thomas van Midden, VlistVL20.750.0018.850.000.0020.75
2Jaco de Groot, KamerikZV20.7215.8620.1419.1820.7212.74
3Erwin Timmerarends, BodegravenLS20.1113.7612.7220.0220.1119.20
4Wouter van Midden, VlistVL19.5319.0419.5317.830.000.00
5Lucas van Eijk, HaastrechtVL19.5217.7919.2217.9819.520.00
6Daniel Cluistra, HaastrechtPD19.3719.3717.3313.3313.070.00
7Rian Baas, UtrechtPD19.1418.5419.140.0016.750.00
8Maik Backx, HaastrechtVL17.770.0017.3417.77

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.9916.2013.7017.990.000.00
2Sander van Vliet, OudewaterPD17.930.0017.9316.01
3Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.5117.510.000.00
4Theo van Kooten, HaastrechtVL17.110.0016.8117.11
5Niels Levering, HaastrechtVL15.9915.9914.450.00
6Matthieu van Vuuren, BenschopPD15.4513.2815.4515.41
7Arno Baas, OudewaterPD14.3414.340.000.00
8Gerwin van Vliet, LinschotenLS0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Fabiënne Overbeek, BenschopPD15.1814.0215.1814.930.0013.45
2Demi Groothedde, JaarsveldJV14.7213.6413.3114.7214.520.00
3Joriene Baas, OudewaterPD14.4311.1013.5814.430.000.00
4Gerianne Boer, KamerikLS13.870.0013.8712.830.000.00
5Julia van Eijk, HaastrechtVL13.6413.6412.520.00
6Nicole Uitman, KamerikSV13.1613.0013.1612.86
7Brenda Baars, BenschopPD12.5012.370.0012.50
8Laura Maaijen, HaastrechtPD11.890.000.0011.89

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Chris Anker, VlistVL19.040.0018.0818.6216.7419.04
2Reinier Overbeek, BenschopPD18.430.0017.7118.4313.820.00
3Mark van der Horst, SchoonhovenVL18.0018.0017.9217.780.0015.17
4Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.020.0016.0917.020.0016.09
5Guus Hoogland, MontfoortLS16.5516.550.000.00
6Jorn Kamphof, LinschotenLS16.5116.510.0013.84
7Ruben van Eijk, HaastrechtVL15.990.000.0015.99
8Hidde van Dam, MontfoortLS12.950.000.0012.95

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Joost van Weelden, HaastrechtPD18.7015.200.0016.54 (p.r.)18.70 (p.r.)16.44
2Roy Velis, BenschopPD18.4214.9517.020.0018.4217.53
3Jonathan Timmerarends, MontfoortLS17.7217.72 (p.r.)
4Karsten Klarenbeek, VlistVL17.3916.6915.9315.5617.39 (p.r.)0.00
5Wessel Schenk, SchoonhovenVL16.9814.6913.6816.7716.980.00
6Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD15.9215.6915.9214.73
7Rick Cazant, KockengenSV15.890.000.0015.89
8Harmen Bogaard, PolsbroekPD15.1213.6215.120.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Suzanne Mulder, VlistVL14.4914.1813.2014.490.0014.42
2Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.3111.9113.310.0012.490.00
3Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.140.0013.1413.110.0012.48
4Nikita van Dijk, KamerikSV12.7112.7111.650.0011.420.00
5Moniek van Vliet, NieuwkoopZV12.6111.800.0012.61
6Hanna Stigter, JaarsveldJV12.3111.260.0012.31
7Lisanne Kroon, LinschotenLS12.1611.9411.7312.16
8Lisanne Cazant, KockengenSV11.1511.1510.900.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond