Uitslag Boer Bert Bokaal
Zegveld 21-08-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenErwin Timmerarends20.34
DamesLaura Maaijen14.55
JuniorenGuus Hoogland18.57
JongensRoy Velis18.98
MeisjesSuzanne Mulder14.56

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Erwin Timmerarends, BodegravenLS20.3415.6618.890.0020.34
2Jaco de Groot, KamerikZV20.1718.5420.170.000.00
3Rian Baas, GoudaPD19.2417.7919.1719.0919.24
4Paul van Meijeren, ZegveldZV19.160.0018.1418.1419.16
5Lucas van Eijk, HaastrechtVL18.960.0017.0417.7518.96
6Wouter van Midden, VlistVL17.0816.6016.2317.08
7Thomas van Midden, VlistVL0.000.000.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Sander van Vliet, OudewaterPD18.760.0018.7613.47
2Daniel Cluistra, HaastrechtPD18.610.000.0018.2718.61
3Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.5016.9614.6317.50
4Bastiaan de Bruijn, LopikJV16.860.0016.860.00
5Matthieu van Vuuren, BenschopPD16.0716.070.000.00
6Gerwin van Vliet, LinschotenLS0.000.000.000.00
7Maik Backx, HaastrechtVL0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Laura Maaijen, HaastrechtPD14.5514.170.000.0014.55
2Demi Groothedde, JaarsveldJV14.420.0014.420.000.00
3Joriene Baas, OudewaterPD13.9513.2213.9512.980.00
4Nicole Uitman, KamerikSV13.1011.5713.100.00
5Rianne de Regt, LinschotenLS12.8312.830.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Guus Hoogland, MontfoortLS18.5715.6018.5717.5118.26
2Reinier Overbeek, BenschopPD18.2917.5118.2915.9514.27
3Jorn Kamphof, LinschotenLS17.1516.0614.7217.15
4Hidde van Dam, MontfoortLS17.0517.050.000.000.00
5Harmen Timmerarends, MontfoortLS16.850.0016.8116.85
6Mark van der Horst, SchoonhovenVL16.7416.740.000.00
7Chris Anker, VlistVL16.5116.510.000.00
8Ruben van Eijk, HaastrechtVL14.9614.960.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Roy Velis, BenschopPD18.9816.4218.9818.7017.17
2Rick Cazant, KockengenSV17.4015.0417.400.000.00
3Karsten Klarenbeek, VlistVL16.7916.5816.0616.79 (p.r.)16.19
4Jonathan Timmerarends, MontfoortLS16.2515.7016.250.00
5Ruben Bezuijen, KockengenSV15.1214.3715.120.00
6Chris Lodder, OudewaterPD14.2014.2013.720.00
7Joost van Weelden, HaastrechtPD13.850.0013.8512.93
8Wessel Schenk, SchoonhovenVL13.420.000.0013.42

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Suzanne Mulder, VlistVL14.5613.330.0014.560.00
2Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.5813.580.0012.9113.19
3Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.2512.3510.5413.250.00
4Moniek van Vliet, NieuwkoopZV12.750.0012.7511.91
5Hanna Stigter, JaarsveldJV12.2910.9212.290.00
6Lisanne Cazant, KockengenSV12.1611.8112.160.00
7Lisanne Kroon, LinschotenLS11.6210.8811.620.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond