Uitslag 1e klasse
Stichtse Vecht 18-08-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenWouter van Midden21.38
DamesJoriene Baas15.28
JuniorenHidde van Dam18.60
JongensRoy Velis18.55
MeisjesSuzanne Mulder14.04

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Wouter van Midden, VlistVL21.3818.7321.38 (p.r.)20.270.00
2Erwin Timmerarends, BodegravenLS20.730.0014.5318.8020.73
3Thomas van Midden, VlistVL20.710.0020.190.0020.71
4Rian Baas, UtrechtPD20.6419.2619.0320.6416.79
5Jaco de Groot, KamerikZV19.8118.3519.4119.0419.81
6Lucas van Eijk, HaastrechtVL17.7517.280.0017.75
7Paul van Meijeren, ZegveldZV17.6217.6217.0916.79

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Gerwin van Vliet, LinschotenLS17.9917.9917.260.0015.67
2Maik Backx, HaastrechtVL17.950.0017.9514.73
3Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.7817.780.0015.27
4Daniel Cluistra, HaastrechtPD17.7415.3817.740.00
5Sander van Vliet, OudewaterPD17.3715.5616.4117.37
6Bastiaan de Bruijn, LopikJV16.1415.6914.8916.14

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Joriene Baas, OudewaterPD15.2813.2813.1314.1115.28 (p.r.)
2Demi Groothedde, JaarsveldJV15.2512.8814.1114.5815.25
3Laura Maaijen, HaastrechtPD15.080.0015.0814.8214.44
4Nicole Uitman, KamerikSV13.6310.4713.630.00
5Julia van Eijk, HaastrechtVL13.5313.53
6Rianne de Regt, LinschotenLS12.4511.460.0012.45

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Hidde van Dam, MontfoortLS18.6013.4518.2813.9118.60
2Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.6112.2417.6114.210.00
3Chris Anker, VlistVL17.4517.2217.450.000.00
4Ruben van Eijk, HaastrechtVL16.410.000.0016.41
5Jorn Kamphof, LinschotenLS15.070.0015.070.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Roy Velis, BenschopPD18.5517.880.0018.5517.01
2Rick Cazant, KockengenSV17.9416.3317.94 (p.r.)0.0016.42
3Karsten Klarenbeek, VlistVL16.7615.7516.76 (p.r.)16.3715.18
4Jonathan Timmerarends, MontfoortLS16.1615.8115.8116.16
5Joost van Weelden, HaastrechtPD15.4414.8315.440.00
6Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD15.2915.030.0015.29

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Suzanne Mulder, VlistVL14.0414.0412.450.0012.94
2Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.210.0011.7413.2112.76
3Nikita van Dijk, KamerikSV13.0413.0412.050.000.00
4Thalina van der Wind, SnelrewaardLS12.8411.5912.840.00
5Lisanne Cazant, KockengenSV12.8212.4911.5012.82
6Lisanne Kroon, LinschotenLS11.630.000.0011.63
7Hanna Stigter, JaarsveldJV10.150.000.0010.15

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond