Uitslag NFM (ochtendronde)
It Heidenskip 31-07-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenDytmer v/d Wal15.86
DamesFemke Brouwer13.80
JuniorenStijn Overbeek15.32
JongensArend Veenstra16.13
MeisjesJeltske Terpstra13.76

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Dytmer v/d Wal, It HeidenskipHS15.8615.6515.1115.86
2Auke Zijlstra, IJlstIJ15.1314.3815.1315.10
3Matthijs Oosterom, LinschotenLS13.5712.9713.570.00
4Dirk Vonk Noordegraaf, OudewaterPD13.0813.080.0012.44

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Femke Brouwer, ArumWI13.8013.8013.150.00
2Gerianne Boer, KamerikLS12.9011.950.0012.90
3Janneke Wittermans, KoudumHS11.8311.8211.8311.60
4Marije Visser, OosterbierumWI11.6211.560.0011.62
5Leonie de Regt, LeidenLS11.3511.3511.310.00
6Chantal Koehoorn, SneekIJ11.2511.259.380.00
7Annemarie van Schaik, UtrechtVL10.6610.3610.660.00
8Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD10.4110.410.000.00
9Tryntsje Terpstra, It HeidenskipHS0.000.000.000.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Stijn Overbeek, LopikJV15.3212.6415.32
2Wiebren Schukken, AchlumWI14.0514.050.00
3Gerben Brouwer, ArumWI13.5113.510.00
4Jelmer de Boer, 0GR13.4013.40 (p.r.)

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thomas v/d Goot, WorkumHS15.1010.3413.7515.10 (p.r.)
2Douwe Abma, HommertsIJ14.8214.8213.790.00
3Jorrit Bouwstra, ReduzumWI12.6410.8612.640.00
4Evert de Jong, JubbegaHS12.5511.360.0012.55
5Its Veenstra, HeegIJ12.1511.51 (p.r.)11.56 (p.r.)12.15 (p.r.)
6Thijs van Oort, LopikPD11.299.8710.5311.29

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jelmer de Jong, TzumWI14.5414.540.0012.46
2Jeroen Wesselius, WorkumHS13.2411.6812.8213.24
3Riemer Zijlstra, OosthemIJ13.1812.7512.3313.18
4Reinder Haanstra, It HeidenskipHS13.0311.2913.0310.27
5Mads Tolsma, BerlikumWI12.980.0012.9612.98
6Jelle de Ruijter, OudewaterPD12.0212.020.000.00
7Tim Wassenaar, MunnekezijlGR10.490.0010.499.77

Jongens C

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Arend Veenstra, SurhuizumBT16.1315.4916.13
2Joost van Weelden, HaastrechtPD15.6514.1015.5015.65
3Germ Terpstra, TzumWI15.6413.7515.2915.64
4Michiel Zijlstra, OosthemIJ15.4115.0814.7815.41
5Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD14.5912.2914.5913.65

Meisjes A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rianne Kampen, It HeidenskipHS12.8011.0112.2512.80 (p.r.)
2Sanne Bouwstra, ReduzumWI12.2010.950.0012.20
3Hylkje Hoekstra, OudegaIJ11.2511.250.009.81
4Floortje Hijman, WaverveenSV10.8910.1510.3310.89
5Daniƫlle Hielema, GrijpskerkGR10.740.0010.0510.74
6Berber Haanstra, It HeidenskipHS10.749.839.7110.74
7Hanna Stigter, JaarsveldJV10.1710.179.809.80

Meisjes B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jeltske Terpstra, TzumWI13.7613.76
2Manon Koehoorn, SneekIJ12.8210.7112.5012.82
3Iris Wijbenga, HeegIJ12.7412.2512.3912.74
4Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.6111.1511.9712.61
5Nikita van Dijk, KamerikSV12.0010.4612.000.00
6Lise Haanstra, It HeidenskipHS11.699.940.0011.69 (p.r.)
7Thalina van der Wind, SnelrewaardLS11.4511.4511.190.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond