Uitslag 1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige 1
Winsum 10-07-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenOane Galama20.09
DamesTessa Kramer16.32
JuniorenRiemer Durk Krol18.70
JongensArend Veenstra18.27
MeisjesInger Haanstra14.86

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Oane Galama, HilaardHS20.090.000.0020.0914.980.00
2Nard Brandsma, WarkumHS19.410.0019.410.000.000.00
3Sytse Bokma, HindeloopenHS19.120.0019.120.000.000.00
4Jan Teade Nauta, IJlstIJ18.510.0017.2118.5114.870.00
5Rutger Piersma, KoudumHS17.8217.820.000.000.000.00
6Age Hulder, TytsjerkBG17.3217.320.000.00
7Ysbrand Galama, WarkumHS0.000.000.000.00
8Bauke de Jong, ParregaHS0.000.000.000.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Alwin Fonk, BurgumBG17.670.0017.670.00
2Folkert Veldstra, AkkrumIJ17.1516.9617.150.00
3Tsjebbe Galema, BolswardHS16.9916.3316.990.00
4Jesper Demmer, WorkumHS16.930.0016.930.00
5Daan de Vries, HurdegarypBG16.5415.4616.540.00
6Feike Stellingwerf, KoudumHS16.0516.0514.140.00
7Thijs Faassen, LeeuwardenWI14.150.000.0014.15

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Tessa Kramer, It HeidenskipHS16.3215.3815.4414.3016.32 (p.r.)13.79
2Femke Rispens, NiehoveGR14.8813.3314.8812.1013.320.00
3Pytrix Westra, BurgumBG14.7313.9613.8014.730.000.00
4Maureen Poiesz, SneekHS14.1011.7614.1012.96
5Sigrid Bokma, HindeloopenHS13.7313.3312.9813.73

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Riemer Durk Krol, HeegIJ18.7018.70 (p.r.)0.0015.750.0017.86
2Minne Smit, WinsumWI18.010.0017.6412.1016.1518.01
3Wisse Broekstra, TzummarumWI17.4917.4917.090.0017.150.00
4Wytse Steensma, JoureIJ16.020.0016.0215.42
5Peter Faber, OldehoveGR15.9515.950.0015.03
6Rutger Haanstra, It HeidenskipHS0.000.000.000.00
7Bouwe Westert, SneekIJ0.000.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Arend Veenstra, SurhuizumBT18.2714.0416.0517.55 (p.r.)17.61 (p.r.)18.27 (p.r.)
2Jelmer de Jong, TzumWI15.4113.7314.3915.41 (p.r.)0.000.00
3Germ Terpstra, TzumWI15.3914.7114.4515.3915.3312.77
4Douwe Abma, HommertsIJ15.3215.1515.320.00
5Auke Jan Jilderda, BurgumBG14.8913.6614.3314.89
6Thomas v/d Goot, WorkumHS14.5114.51 (p.r.)0.000.00
7Sietse Lefferts, BuitenpostBT12.960.0012.960.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Inger Haanstra, It HeidenskipHS14.8613.180.0014.860.0013.43
2Hanneke Westert, SneekIJ14.7414.740.000.000.0013.38
3Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI14.0113.430.0013.1114.010.00
4Iris Wijbenga, HeegIJ13.320.0013.320.00
5Berber de Vries, MantgumWI13.0712.5213.070.00
6Manon Koehoorn, SneekIJ11.7910.7911.7910.26
7Fimke v/d Haring, DronrijpWI11.6411.0311.6410.44
8Fenna Jongsma, JoureIJ0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond