Uitslag 1e klasse
Grijpskerk 14-07-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenSytse Bokma20.76
DamesTirza Boschma15.32
JuniorenMinne Smit18.64
JongensArend Veenstra17.36
MeisjesHanneke Westert14.85

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sytse Bokma, HindeloopenHS20.7617.7320.760.0019.5219.61
2Ysbrand Galama, WarkumHS19.4814.3813.7118.0019.4813.62
3Nard Brandsma, WarkumHS18.480.0018.480.0018.050.00
4Jarno Hoekstra, IJlstIJ18.4116.470.0018.410.0016.63
5Rutger Piersma, KoudumHS17.8217.820.0017.02
6Oane Galama, HilaardHS17.7217.6416.9917.7215.620.00
7Age Hulder, TytsjerkBG0.000.000.000.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bauke de Jong, ParregaHS17.2015.3717.2016.11
2Alwin Fonk, BurgumBG16.8516.5916.85
3Jesper Demmer, WorkumHS16.7516.750.000.00
4Daan de Vries, HurdegarypBG16.5514.3114.9116.55
5Feike Stellingwerf, KoudumHS15.910.0014.6815.91
6Folkert Veldstra, AkkrumIJ15.6514.730.0015.65
7Dytmer v/d Wal, It HeidenskipHS15.3613.9214.7015.36
8Tsjebbe Galema, BolswardHS0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Tirza Boschma, SneekHS15.3213.260.0013.4115.32 (p.r.)0.00
2Sigrid Bokma, HindeloopenHS15.0213.0913.8414.6013.8215.02
3Pytrix Westra, BurgumBG14.4913.780.0014.490.000.00
4Maureen Poiesz, SneekHS13.5711.1912.6813.57
5Marije Reitsma, IJlstIJ12.740.0012.740.00
6Boukje de Boer, It HeidenskipHS11.440.0010.2811.44

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Minne Smit, WinsumWI18.6418.64 (p.r.)0.0017.7517.0617.80
2Wisse Broekstra, TzummarumWI18.4917.7416.4618.0418.490.00
3Rutger Haanstra, It HeidenskipHS18.1018.100.000.000.000.00
4Peter Faber, OldehoveGR17.8317.8317.2416.94
5Wytse Steensma, JoureIJ17.3416.2317.3415.55
6Riemer Durk Krol, HeegIJ16.030.0016.030.00
7Bouwe Westert, SneekIJ15.860.0015.6215.86

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Arend Veenstra, SurhuizumBT17.3615.5617.360.000.000.00
2Douwe Abma, HommertsIJ16.5814.7515.2516.580.000.00
3Germ Terpstra, TzumWI15.7714.5014.6715.2415.7714.29
4Thomas v/d Goot, WorkumHS14.0114.0114.000.00
5Auke Jan Jilderda, BurgumBG13.750.000.0013.75
6Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS13.6811.850.0013.68
7Jelmer de Jong, TzumWI12.700.0012.700.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hanneke Westert, SneekIJ14.8513.790.0014.8512.3114.23
2Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI14.5012.190.000.0014.50 (p.r.)13.52
3Inger Haanstra, It HeidenskipHS13.190.0012.3112.8812.4813.19
4Jeltske Terpstra, TzumWI11.9611.9611.930.00
5Lisse v/d Knaap, IJlstIJ11.6211.6211.3710.61

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond