Uitslag 1e klasse
It Heidenskip 18-08-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenOane Galama20.52
DamesSigrid Bokma15.40
JuniorenRutger Haanstra19.64
JongensArend Veenstra17.16
MeisjesHanneke Westert15.52

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Oane Galama, HilaardHS20.5218.8119.6819.1320.5217.24
2Ysbrand Galama, WarkumHS19.2719.270.0018.010.0016.97
3Bauke de Jong, ParregaHS19.250.000.0019.2516.950.00
4Sytse Bokma, HindeloopenHS19.0218.5319.020.000.0012.02
5Nard Brandsma, WarkumHS18.920.0018.6618.9214.4214.19
6Rutger Piersma, KoudumHS18.5517.4818.5518.03
7Jarno Hoekstra, IJlstIJ17.0117.0116.720.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Feike Stellingwerf, KoudumHS18.4216.680.0018.42
2Jesper Demmer, WorkumHS18.1015.9918.1017.74
3Age Hulder, TytsjerkBG17.9913.4417.9917.65
4Tsjebbe Galema, BolswardHS16.3712.2314.3916.37
5Dytmer v/d Wal, It HeidenskipHS15.6913.520.0015.69
6Jos Bethlehem, IJlstIJ15.6514.3815.3615.65
7Daan de Vries, HurdegarypBG0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sigrid Bokma, HindeloopenHS15.4013.440.0015.4014.140.00
2Femke Rispens, NiehoveGR14.7313.180.0014.730.000.00
3Tessa Kramer, It HeidenskipHS14.7214.720.000.0014.2013.29
4Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS14.360.0014.360.00
5Boukje de Boer, It HeidenskipHS13.7911.2412.7913.79
6Femke Brouwer, ArumWI13.5510.9012.5613.55
7Maureen Poiesz, SneekHS12.8311.300.0012.83

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rutger Haanstra, It HeidenskipHS19.640.0019.6414.490.000.00
2Riemer Durk Krol, HeegIJ18.1616.7518.160.0016.480.00
3Wytse Steensma, JoureIJ18.0514.710.0017.660.0018.05
4Wisse Broekstra, TzummarumWI16.9511.8716.2216.95
5Minne Smit, WinsumWI16.790.000.0016.79
6Peter Faber, OldehoveGR16.2116.2114.500.00
7Stefan Douma, OppenhuizenIJ15.9215.630.0015.92
8Gerben Brouwer, ArumWI15.5014.7415.5015.50

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Arend Veenstra, SurhuizumBT17.1616.510.000.0016.8117.16
2Germ Terpstra, TzumWI16.7114.9215.7715.4816.710.00
3Michiel Zijlstra, OosthemIJ15.2013.7614.3415.2015.020.00
4Hidde de Jong, BurgumBG13.8913.890.0012.80
5Auke Jan Jilderda, BurgumBG13.660.0013.6613.43
6Thomas v/d Goot, WorkumHS13.3913.390.0013.26

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hanneke Westert, SneekIJ15.5212.5315.520.0014.5312.88
2Berber de Vries, MantgumWI13.6813.680.000.000.000.00
3Inger Haanstra, It HeidenskipHS13.3113.140.0013.310.00
4Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI13.1513.150.0011.25
5Lisse v/d Knaap, IJlstIJ13.0612.1112.1813.06
6Manon Koehoorn, SneekIJ12.590.0012.5911.74
7Jeltske Terpstra, TzumWI12.3011.3912.0012.30

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond