Uitslag 1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige 5
Burgum 21-08-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenYsbrand Galama20.04
DamesMarrit v/d Wal17.02
JuniorenWisse Broekstra18.75
JongensArend Veenstra17.20
MeisjesHanneke Westert15.81

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Ysbrand Galama, WarkumHS20.0419.3118.6720.04
2Jan Teade Nauta, IJlstIJ19.550.0019.5516.22
3Oane Galama, HilaardHS19.3918.3919.390.00
4Rutger Piersma, KoudumHS19.1416.5716.9619.14
5Sytse Bokma, HindeloopenHS19.0419.040.000.00
6Jarno Hoekstra, IJlstIJ16.850.0016.850.00
7Nard Brandsma, WarkumHS0.000.000.000.00
8Bauke de Jong, ParregaHS0.000.000.000.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Age Hulder, TytsjerkBG17.4616.9317.460.00
2Daan de Vries, HurdegarypBG17.4117.4117.020.00
3Tsjebbe Galema, BolswardHS17.3717.37 (p.r.)15.4916.09
4Alwin Fonk, BurgumBG17.2517.250.000.00
5Jesper Demmer, WorkumHS17.090.0017.090.00
6Feike Stellingwerf, KoudumHS16.9415.2516.940.00
7Dytmer v/d Wal, It HeidenskipHS16.820.0016.5716.82 (p.r.)

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS17.0217.0213.8815.81
2Sigrid Bokma, HindeloopenHS16.0214.310.0016.02
3Maureen Poiesz, SneekHS15.6014.6615.600.00
4Tessa Kramer, It HeidenskipHS15.5915.5914.3914.54
5Femke Rispens, NiehoveGR14.7314.7314.6613.58
6Pytrix Westra, BurgumBG14.6812.980.0014.68
7Femke Brouwer, ArumWI14.4412.510.0014.44
8Boukje de Boer, It HeidenskipHS13.9613.1912.6013.96

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Wisse Broekstra, TzummarumWI18.7518.750.000.00
2Wytse Steensma, JoureIJ18.4917.1018.49 (p.r.)0.00
3Rutger Haanstra, It HeidenskipHS18.420.0018.4217.66
4Minne Smit, WinsumWI18.0017.3818.0017.52
5Riemer Durk Krol, HeegIJ17.2616.6513.7117.26
6Peter Faber, OldehoveGR17.1316.0116.8217.13
7Gerben Brouwer, ArumWI16.960.0016.96 (p.r.)15.64
8Stefan Douma, OppenhuizenIJ16.4211.660.0016.42

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Arend Veenstra, SurhuizumBT17.2016.5017.2016.73
2Douwe Abma, HommertsIJ16.4315.2116.4316.35
3Michiel Zijlstra, OosthemIJ16.2516.17 (p.r.)16.25 (p.r.)0.00
4Germ Terpstra, TzumWI16.100.0014.3716.10
5Thomas v/d Goot, WorkumHS14.7411.610.0014.74
6Auke Jan Jilderda, BurgumBG14.1914.1914.110.00
7Hidde de Jong, BurgumBG13.730.0013.7313.65

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Hanneke Westert, SneekIJ15.8114.7515.2415.81 (p.r.)
2Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI14.6114.61 (p.r.)13.900.00
3Lisse v/d Knaap, IJlstIJ14.440.000.0014.44
4Berber de Vries, MantgumWI13.4913.4912.740.00
5Manon Koehoorn, SneekIJ13.480.0013.2413.48
6Jeltske Terpstra, TzumWI0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond