Uitslag 1e klasse
Zegveld 25-08-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenErwin Timmerarends20.93
DamesDemi Groothedde14.49
JuniorenReinier Overbeek20.57
JongensRoy Velis19.01
MeisjesSuzanne Mulder14.35

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Erwin Timmerarends, BodegravenLS20.9315.7018.9018.4720.93
2Lucas van Eijk, HaastrechtVL20.5920.59 (p.r.)0.0018.5613.62
3Thomas van Midden, VlistVL20.1818.1020.1818.7118.23
4Rian Baas, UtrechtPD19.0818.800.0017.6919.08
5Paul van Meijeren, ZegveldZV18.4817.9617.2318.48
6Jaco de Groot, KamerikZV18.0917.8318.090.000.00
7Daniel Cluistra, HaastrechtPD17.9314.3717.9317.83
8Wouter van Midden, VlistVL17.3517.3515.280.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Maik Backx, HaastrechtVL18.2716.0217.3718.270.00
2Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.8817.880.0017.14
3Sander van Vliet, OudewaterPD17.2217.22
4Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.1417.1415.5715.54
5Gerwin van Vliet, LinschotenLS16.6916.5616.6916.15
6Theo van Kooten, HaastrechtVL16.0615.3816.060.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Demi Groothedde, JaarsveldJV14.4912.8414.4913.9714.09
2Joriene Baas, OudewaterPD13.4413.440.0012.6112.68
3Nicole Uitman, KamerikSV13.4011.9412.7412.4113.40
4Gerianne Boer, KamerikLS12.7211.8412.3812.72

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Reinier Overbeek, BenschopPD20.5717.3918.7419.4220.57
2Hidde van Dam, MontfoortLS19.5719.57 (p.r.)18.320.0013.36
3Mark van der Horst, SchoonhovenVL17.5614.1917.0717.560.00
4Chris Anker, VlistVL17.1517.150.000.00
5Ruben van Eijk, HaastrechtVL16.7016.700.0014.39

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Roy Velis, BenschopPD19.0116.4818.7319.010.00
2Rick Cazant, KockengenSV16.8915.8913.2715.9816.89
3Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD16.4715.4514.5116.47 (p.r.)14.43
4Karsten Klarenbeek, VlistVL15.970.0015.6815.97
5Harmen Bogaard, PolsbroekPD15.3515.3512.7614.41
6Joost van Weelden, HaastrechtPD13.1713.170.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Suzanne Mulder, VlistVL14.3513.6214.2011.4314.35
2Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.820.0012.8113.1613.82
3Lisanne Cazant, KockengenSV12.9812.2912.98 (p.r.)12.4312.36
4Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.8812.3711.7912.88
5Moniek van Vliet, NieuwkoopZV12.8312.7712.8312.68
6Lisanne Kroon, LinschotenLS12.1610.6711.6212.16
7Hanna Stigter, JaarsveldJV11.9811.980.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond