Uitslag ABZ De Samenwerking Bokaal
Vlist 21-05-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenRian Baas20.86
DamesFabiënne Overbeek14.20
JuniorenReinier Overbeek19.89
JongensWessel Schenk17.12
MeisjesThalina van der Wind13.49

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rian Baas, GoudaPD20.8620.86
2Jaco de Groot, KamerikZV19.6518.070.0019.650.000.00
3Lucas van Eijk, HaastrechtVL19.5817.2016.7415.050.0019.58
4Daniel Cluistra, HaastrechtPD19.2514.1519.2513.770.000.00
5Wouter van Midden, VlistVL17.4616.5117.460.000.000.00
6Ricardo Faaij, HaastrechtLS16.7115.6616.7115.100.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Chris Anker, VlistVL18.5517.2615.3218.5516.280.00
2Maik Backx, HaastrechtVL16.8515.700.0016.85
3Gerwin van Vliet, LinschotenLS15.590.0015.590.00
4Thomas van Midden, VlistVL15.570.000.0015.57
5Sander van Vliet, OudewaterPD0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Fabiënne Overbeek, BenschopPD14.2012.1313.879.5014.200.00
2Joriene Baas, OudewaterPD13.680.0013.6812.510.000.00
3Demi Groothedde, JaarsveldJV13.5012.680.0013.1813.500.00
4Julia van Eijk, VL13.139.4211.4013.13
5Suzanne Mulder, VlistVL13.0610.2710.0013.06
6Moniek van Vliet, NieuwkoopZV12.9510.7912.959.77
7Brenda Baars, BenschopPD12.560.0012.0312.56
8Lizanne Schilt, PolsbroekPD11.2611.029.6211.26

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD19.8917.290.0019.1418.8419.89
2Hidde van Dam, MontfoortLS18.9814.8618.0817.2518.980.00
3Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.9114.2617.8317.91
4Mark van der Horst, SchoonhovenVL17.2816.4316.7617.280.0015.33
5Rick Cazant, KockengenSV16.7316.7315.4216.00
6Ruben van Eijk, HaastrechtVL16.6315.190.0016.63
7Jorn Kamphof, LinschotenLS14.8114.000.0014.81
8Guus Hoogland, MontfoortLS0.000.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wessel Schenk, SchoonhovenVL17.1215.2216.0712.1815.7017.12 (p.r.)
2Jonathan Timmerarends, MontfoortLS16.6713.2116.1316.1016.6016.67
3Harmen Bogaard, PolsbroekPD15.3815.3815.1912.930.0014.74
4Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL15.0515.0514.5114.90
5Gerwin de Jong, PolsbroekPD14.5113.3912.8214.51
6Willard Schep, BenschopPD14.3113.2814.310.00
7Rick van der Wind, LinschotenLS13.390.000.0013.39

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.4911.3613.490.0011.6011.23
2Lisanne Cazant, KockengenSV12.6610.810.0012.660.0011.24
3Nikita van Dijk, KamerikSV12.4111.2812.410.0010.600.00
4Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.3111.4212.3110.15
5Roza Verburg, ZegveldZV11.0611.06

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond