Uitslag Verburg Kaas Bokaal
Zegveld 28-05-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot21.07
DamesDemi Groothedde15.90
JuniorenHidde van Dam19.10
JongensHarmen Bogaard17.32
MeisjesLieke Stolwijk13.03

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV21.070.000.0020.970.0021.07
2Erwin Timmerarends, BodegravenLS20.4917.4919.3420.490.000.00
3Rian Baas, GoudaPD19.7917.020.0018.8118.5519.79
4Wouter van Midden, VlistVL19.120.0019.1216.7417.4814.03
5Chris Anker, VlistVL17.6016.400.0017.60
6Lucas van Eijk, HaastrechtVL17.0017.000.0016.53
7Daniel Cluistra, HaastrechtPD0.000.000.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thomas van Midden, VlistVL19.3716.8819.3718.3016.5819.05
2Paul van Meijeren, ZegveldZV18.1318.1316.7716.4317.860.00
3Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.4415.9317.440.00
4Ricardo Faaij, HaastrechtLS17.3817.3217.380.00
5Sander van Vliet, OudewaterPD16.6714.7316.670.00
6Maik Backx, HaastrechtVL16.580.0016.580.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV15.9015.900.000.000.0013.80
2Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD14.8114.810.0014.0913.7511.05
3Joriene Baas, OudewaterPD14.6912.5612.3314.6912.2113.89
4Suzanne Mulder, VlistVL13.5913.3013.5911.54
5Laura Maaijen, HaastrechtPD13.4813.0813.4811.80
6Brenda Baars, BenschopPD12.9412.2912.4712.94
7Julia van Eijk, VL12.6712.670.0011.24
8Gerianne Boer, KamerikLS12.2712.270.000.00
9Moniek van Vliet, NieuwkoopZV12.1611.5612.160.00
10Lizanne Schilt, PolsbroekPD10.640.000.0010.64

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hidde van Dam, MontfoortLS19.1016.7619.100.000.0017.40
2Reinier Overbeek, BenschopPD18.6118.610.0015.380.000.00
3Guus Hoogland, MontfoortLS18.0917.6318.090.000.000.00
4Harmen Timmerarends, MontfoortLS16.7213.410.0016.72
5Mark van der Horst, SchoonhovenVL16.270.0016.2712.26
6Rick Cazant, KockengenSV15.6315.630.00
7Jorn Kamphof, LinschotenLS15.2515.2514.0915.08
8Ruben van Eijk, HaastrechtVL12.890.0012.890.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Harmen Bogaard, PolsbroekPD17.3217.32 (p.r.)0.0014.810.0015.21
2Jonathan Timmerarends, MontfoortLS16.9215.8815.0516.9216.0816.19
3Willard Schep, BenschopPD14.3113.8014.310.000.000.00
4Gerwin de Jong, PolsbroekPD14.0014.0013.700.00
5Rick van der Wind, LinschotenLS13.0813.080.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.0311.9113.030.0011.8413.00
2Thalina van der Wind, SnelrewaardLS12.9512.0812.9511.8612.300.00
3Nikita van Dijk, KamerikSV12.8512.580.0011.5911.4212.85
4Lisanne Cazant, KockengenSV11.5410.120.0011.54

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond