Uitslag RB Traprenovatie Bokaal
Jaarsveld 04-06-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenRian Baas20.93
DamesLaura Maaijen15.50
JuniorenHarmen Timmerarends17.89
JongensHarmen Bogaard16.32
MeisjesLieke Stolwijk12.49

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rian Baas, GoudaPD20.9317.090.0020.930.0017.25
2Lucas van Eijk, HaastrechtVL19.9418.330.0019.2419.9415.85
3Erwin Timmerarends, BodegravenLS19.900.000.0019.9018.460.00
4Thomas van Midden, VlistVL18.4518.4516.680.000.000.00
5Wouter van Midden, VlistVL16.170.0015.3816.17

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Paul van Meijeren, ZegveldZV17.160.000.0017.1613.0415.65
2Daniel Cluistra, HaastrechtPD17.070.000.0017.070.000.00
3Sander van Vliet, OudewaterPD16.4116.4116.2614.28
4Maik Backx, HaastrechtVL14.730.000.0014.73
5Ricardo Faaij, HaastrechtLS0.000.000.000.00
6Wijnan van Ingen, ZegveldZV0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Laura Maaijen, HaastrechtPD15.500.0013.1913.6515.500.00
2Demi Groothedde, JaarsveldJV14.3811.210.0013.8014.380.00
3Suzanne Mulder, VlistVL14.2511.7713.8414.250.0014.11
4Joriene Baas, OudewaterPD13.1712.6613.1710.57
5Julia van Eijk, VL12.4912.1612.490.00
6Brenda Baars, BenschopPD12.4712.470.0011.25
7Lizanne Schilt, PolsbroekPD12.1312.139.9511.47
8Moniek van Vliet, NieuwkoopZV12.110.0012.110.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.890.0017.2517.8916.810.00
2Rick Cazant, KockengenSV16.4114.970.0013.2416.4116.23
3Jorn Kamphof, LinschotenLS15.4414.960.000.0012.2215.44
4Guus Hoogland, MontfoortLS0.000.000.000.00
5Hidde van Dam, MontfoortLS0.000.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Harmen Bogaard, PolsbroekPD16.320.0015.2916.320.0013.57
2Gerwin de Jong, PolsbroekPD16.040.000.0016.04 (p.r.)0.0013.09
3Wessel Schenk, SchoonhovenVL16.0016.000.000.000.000.00
4Jonathan Timmerarends, MontfoortLS14.910.0014.910.00
5Willard Schep, BenschopPD13.720.0013.7212.35

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.4911.9212.490.000.000.00
2Thalina van der Wind, SnelrewaardLS12.0711.700.0012.0711.370.00
3Nikita van Dijk, KamerikSV11.850.0011.8211.8511.790.00
4Roza Verburg, ZegveldZV0.000.000.000.00
5Lisanne Cazant, KockengenSV0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond