Uitslag Van Vliet Caravans Cup
Linschoten 16-07-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenRian Baas21.29
DamesKimberly Slootjes15.36
JuniorenMark van der Horst20.88
JongensHarmen Bogaard18.59
MeisjesThalina van der Wind14.07

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rian Baas, GoudaPD21.2919.5721.290.000.0019.66
2Erwin Timmerarends, BodegravenLS19.4719.4719.1219.430.000.00
3Daniel Cluistra, HaastrechtPD18.240.0018.240.000.000.00
4Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.5816.7917.5813.760.000.00
5Chris Anker, VlistVL17.020.000.0017.02

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV19.9719.970.000.0018.620.00
2Ricardo Faaij, HaastrechtLS17.7216.4917.2517.7215.240.00
3Sander van Vliet, OudewaterPD17.5217.5217.200.00
4Paul van Meijeren, ZegveldZV16.6316.6316.230.00
5Bastiaan de Bruijn, LopikJV15.8915.4415.890.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Kimberly Slootjes, HaastrechtVL15.3614.1813.7513.5613.4215.36
2Suzanne Mulder, VlistVL15.3414.6413.2415.340.0012.45
3Julia van Eijk, VL14.0213.6114.0211.7812.9912.43
4Brenda Baars, BenschopPD13.080.0012.9013.08
5Joriene Baas, OudewaterPD12.6610.7710.4612.66
6Demi Groothedde, JaarsveldJV12.2910.9712.290.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Mark van der Horst, SchoonhovenVL20.880.0017.9418.010.0020.88 (p.r.)
2Hidde van Dam, MontfoortLS19.550.0019.5518.9219.4418.96
3Harmen Timmerarends, MontfoortLS19.3619.36 (p.r.)15.360.0017.260.00
4Ruben van Eijk, HaastrechtVL17.2115.460.0017.21
5Rick Cazant, KockengenSV12.5912.590.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Harmen Bogaard, PolsbroekPD18.5917.71 (p.r.)0.000.0018.59 (p.r.)0.00
2Jonathan Timmerarends, MontfoortLS18.3218.32 (p.r.)16.2815.9517.070.00
3Wessel Schenk, SchoonhovenVL18.1615.5817.75 (p.r.)0.0017.86 (p.r.)18.16 (p.r.)
4Ferran Houdijk, PolsbroekPD16.6212.2015.3616.62 (p.r.)
5Rick van der Wind, LinschotenLS16.1814.6716.18 (p.r.)0.00
6Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL15.8114.3315.8115.48

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thalina van der Wind, SnelrewaardLS14.0713.4414.0712.480.0012.56
2Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.9812.970.0012.8813.0713.98
3Nikita van Dijk, KamerikSV13.6512.9013.0613.65 (p.r.)0.000.00
4Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV12.8512.8512.4512.59
5Lisanne Cazant, KockengenSV12.7612.3812.2212.76
6Esther Wesselink, MontfoortLS12.350.0012.3112.35
7Julia van der Kleij, BodegravenZV11.9210.6011.5911.92

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond