Uitslag Service Station Benschop/Carwash Woerden Cup
Linschoten 26-06-2002

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenRemco van den Berg18.19
DamesMarja van Kooten13.31
JuniorenPieter Verweij18.20
JongensJarno Knijff16.71

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Remco van den Berg, LopikerkapelJV18.1916.4618.19 (p.r.)0.0016.2817.86
2Erik Bos, WaarderVL17.0915.2916.720.0017.0915.12
3Werner Kamphof, OudewaterLS16.0716.0715.750.000.000.00
4Ronald Overbeek, BenschopPD15.9515.110.0015.950.00
5Kees van Schaik, BenschopPD15.6515.0214.540.0015.650.00
6Pieter Hielema, KockengenZV14.5914.5913.560.00

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Gerrit Eikelenboom, SchoonhovenJV14.2614.260.000.00
2Aart van Eck, Hei en BoeicopLS13.6312.9412.9413.63 (p.r.)
3Salomon Ruting, LinschotenLS0.000.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marja van Kooten, HaastrechtVL13.3112.3013.31
2Gelieny van der Paauw, MontfoortLS12.7612.2212.7612.6612.70
3Carolien Voorbij- de Groot, LinschotenLS12.7111.8712.71 (p.r.)0.0011.48
4Willeke van Dijk, LinschotenLS12.1712.1711.80

Dames B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Brenda Knijff, KamerikLS11.7411.7011.74
2Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD11.5111.2711.51
3Leonie van der Stok, BenschopPD10.5110.51 (p.r.)10.29
4Maaike Langerak, LinschotenLS10.510.0010.51
5Marlize Marelis- van der Paauw, GoudaLS10.160.0010.16

Junioren

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Pieter Verweij, WoerdenZV18.2016.4417.5418.20 (p.r.)17.0713.74
2Hidde Kiers, MuiderbergLS16.1916.19 (p.r.)14.1213.9614.3414.44
3Paul Nap, LinschotenLS15.3013.5514.280.0015.300.00
4Bastiaan de Bruijn, LopikJV15.0812.0612.1015.0814.8714.45
5Kees-Willem van Os, BodegravenLS14.1214.1014.120.00
6Pieter Hilgeman, LinschotenLS11.6911.690.000.00
7Michiel Boers, BenschopPD10.800.000.0010.80

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jarno Knijff, KamerikLS16.7116.1511.4816.0316.71
2Jaco de Groot, KamerikZV15.6914.3815.5515.6915.45
3Jochem Faasen, KamerikLS13.3213.0113.32
4Christiaan Spruit, MontfoortLS13.0613.0610.95
5Floris van Elzakker, WoerdenZV12.2512.2512.22
6Rick Boer, LopikJV11.7811.780.00
7Sebastiaan van Oort, LopikJV0.000.000.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jelle Schouten, LopikJV13.8313.35 (p.r.)0.0013.83 (p.r.)0.00
2Anthony Lekkerkerker, IJsselsteinJV12.3311.5612.33 (p.r.)
3Corné Spruit, SnelrewaardLS11.9411.57 (p.r.)11.94 (p.r.)
4Jan-Willem de Groot, LinschotenLS11.8611.860.00
5Niels Koetsier, HurdegarypGR0.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond