Uitslag Wisselbokaal 2003
Jaarsveld 09-08-2003

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenTheo van Kooten17.71
DamesGelieny van der Paauw13.33
JuniorenGerwin van Vliet16.76
JongensJarno Knijff16.11

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Theo van Kooten, HaastrechtVL17.7115.8614.8017.5916.9317.71
2Erik Bos, WaarderZV17.6017.6013.0616.0816.7115.30
3Tino Leliveld, BodegravenLS17.450.0016.3217.2917.450.00
4Werner Kamphof, OudewaterLS16.6915.8813.2416.69
5Remco van den Berg, LopikerkapelJV15.380.000.0015.38
6Ronald Overbeek, BenschopPD13.4713.4713.2812.47

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Pieter Hielema, KockengenZV16.1216.120.000.00
2Hans van Eijk, BergschenhoekVL14.5314.5312.8611.86
3Eelco Tigchelaar, LopikJV14.470.0013.5914.47
4Gerrit Eikelenboom, SchoonhovenJV13.3613.3613.130.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Gelieny van der Paauw, MontfoortLS13.3311.2713.3312.630.000.00
2Lianne van der Wijk, LopikPD13.0510.6911.6712.1913.05 (p.r.)0.00
3Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD12.7912.240.0012.790.0012.12
4Willeke van Dijk, LinschotenLS11.6911.690.000.00

Dames B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wendy Helmes, IJsselsteinPD11.9710.8010.5011.97 (p.r.)
2Carla Bos, BodegravenVL11.8411.8411.7311.82
3Dymphie Baas, OudewaterPD11.340.0011.34 (p.r.)0.00
4Arja van Vliet, HarmelenLS11.0711.0710.9810.89
5Carola van Bemmelen, KamerikLS11.0111.010.000.00
6Arina van der Vlist- Schalij, BenschopPD10.9410.3610.83 (p.r.)10.94 (p.r.)

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Gerwin van Vliet, LinschotenLS16.7612.7716.76 (p.r.)16.370.000.00

Junioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Kees-Willem van Os, BodegravenLS14.2712.9714.270.0013.369.83
2Thijs van Oostrum, LopikJV13.1411.8712.0813.14 (p.r.)12.6813.00
3Rick Boer, LopikJV12.2612.2612.1912.20

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jarno Knijff, KamerikLS16.1116.1115.7815.8016.0211.71
2Floris van Elzakker, WoerdenZV14.5114.2713.1713.5714.510.00
3Jan-Willem de Groot, LinschotenLS13.9511.7212.2713.1213.1913.95
4Anthony Lekkerkerker, IJsselsteinJV12.6712.3612.67 (p.r.)0.00
5Sebastiaan van Oort, LopikJV12.140.000.0012.14
6Corné Spruit, WoerdenLS11.9211.920.000.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Kenneth Broos, LinschotenLS12.7612.0512.7612.17
2Corné Lekkerkerker, JaarsveldJV11.4911.49 (p.r.)11.210.00
3Niels Koetsier, HurdegarypGR11.3010.9011.3010.80
4Marco van Bemmelen, LinschotenLS11.0710.3711.070.00
5Marco Barten, LinschotenLS11.0510.0910.3911.05 (p.r.)
6Wilco van Dijk, LinschotenLS11.010.0011.010.00
7Martijn Baars, BenschopPD10.5510.3910.3910.55
8Rick Barten, LinschotenLS10.4510.4510.440.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond