Uitslag Hollands Kampioenschap
Jaarsveld 13-08-2005

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenTheo van Kooten18.24
DamesMargriet Kamphof13.45
JuniorenJaco de Groot17.65
JongensCorné Spruit15.99

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Theo van Kooten, HaastrechtVL18.2417.5518.240.000.0013.30
2Tino Leliveld, BodegravenLS17.6115.7917.100.0017.610.00
3Erik Bos, WaarderVL16.9016.0314.9515.5216.3516.90
4Werner Kamphof, OudewaterLS15.8115.6015.810.0015.340.00
5Pieter Hielema, KockengenZV15.7313.8715.730.00
6Ronald Overbeek, BenschopPD15.3815.3814.360.00
7Peter van Vliet, WoerdenLS14.400.0014.4014.35
8Wander Postma, BennekomLS13.5413.5412.800.00
9Gerrit Eikelenboom, SchoonhovenJV13.210.0013.210.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Margriet Kamphof, MontfoortLS13.4513.450.0013.3511.200.00
2Carla Bos, BodegravenVL13.2812.7212.4211.090.0013.28
3Wendy Helmes, IJsselsteinPD12.9312.9312.080.0012.4312.46
4Jessica Snoek, OudewaterPD12.2212.1012.220.00
5Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD12.1312.130.0011.46
6Gelieny van der Paauw, MontfoortLS12.0212.020.000.00

Dames B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Carolien Voorbij- de Groot, LinschotenLS13.2410.9713.24 (p.r.)12.4512.0413.08
2Dymphie Baas, OudewaterPD11.929.7111.929.59
3Johanne van der Louw, BenschopJV11.5611.5610.730.00
4Hilde Marelis, StolwijkLS10.630.000.0010.63
5Marlize Marelis- van der Paauw, GoudaLS10.3710.149.6810.37
6Thessa van Krimpen, MontfoortJV10.0710.07 (p.r.)9.500.00
7Anneke van Dijk, LinschotenLS9.659.249.659.39

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV17.650.0016.3717.6517.4315.78
2Gerwin van Vliet, LinschotenLS16.5815.4916.5814.490.000.00
3Bastiaan de Bruijn, LopikJV16.3016.3015.3514.0814.1313.33
4Christiaan Spruit, MontfoortLS15.3115.220.0015.310.000.00
5Floris van Elzakker, WoerdenZV13.6613.660.000.00

Junioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Tjeerd Kiers, LinschotenLS14.670.0014.6714.43
2Dennis Snoek, BenschopPD14.2113.1613.4714.21
3Niels Koetsier, HurdegarypGR13.9812.9113.980.00
4Sebastiaan van Oort, LopikJV13.8013.8012.130.00
5Rick Boer, LopikJV13.1612.5012.6613.16
6Thijs van Oostrum, LopikJV13.0613.0611.5012.52

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Corné Spruit, WoerdenLS15.990.0013.1914.980.0015.99
2Jan-Willem de Groot, LinschotenLS15.1514.5015.150.0014.370.00
3Gustian Roskam, OudewaterPD14.2712.8614.270.0012.190.00
4Corné Lekkerkerker, JaarsveldJV13.4713.47 (p.r.)0.0012.270.0012.46
5Florus de With, BenschopPD13.200.0013.2012.26
6Dennis van Zelderen, LopikJV13.1312.1012.1013.13 (p.r.)
7Anthony Lekkerkerker, IJsselsteinJV13.0912.0612.5113.09
8Gijsbert de With, PolsbroekPD12.3911.8312.390.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Arno Baas, OudewaterPD12.3512.35 (p.r.)0.000.00
2Reinier Langerak, Linschoten12.1711.4411.6212.17
3Johan van der Hoeven, MontfoortLS11.9111.919.309.39
4Martijn Baars, BenschopPD11.8111.080.0011.81
5Wilco den Boer, BenschopPD11.7411.030.0011.74 (p.r.)
6Rian Baas, UtrechtPD11.5511.55 (p.r.)10.7010.75
7Wilco van Dijk, LinschotenLS11.3411.1911.34 (p.r.)11.25
8Sander van Vliet, OudewaterPD11.2111.2111.07
9Felipe Roskam, OudewaterPD11.039.5211.03 (p.r.)9.35
10Laurens Lekkerkerker, IJsselsteinJV10.640.0010.640.00
11Gideon Spek, PapekopPD10.289.9810.289.10
12Christiaan de With, BenschopPD10.2310.0110.239.84
13Geert Pieter de Bruijn, LopikJV0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond