Uitslag Van Vliet Caravans Cup
Linschoten 03-06-2006

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenGerwin van Vliet17.45
DamesWendy Helmes14.11
JuniorenChristiaan Spruit15.66
JongensCorné Spruit15.73

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Gerwin van Vliet, LinschotenLS17.4515.8416.380.0017.4517.08
2Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.0915.8016.1617.0915.8415.73
3Pieter Hielema, KockengenZV15.3814.4915.3813.61
4Erik Bos, WaarderVL14.9612.7214.6614.96

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Pieter Verweij, WoerdenZV16.0115.4415.3915.3016.010.00
2Aart van Eck, Hei en BoeicopLS14.1414.140.0013.21
3Hans van Eijk, BergschenhoekVL11.870.0011.870.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.1110.9612.3912.8012.3714.11 (p.r.)
2Carla Bos, BodegravenVL12.7812.0111.2012.7812.7412.78
3Margriet Kamphof, MontfoortLS12.770.0012.7712.6412.0412.54
4Gelieny van der Paauw, MontfoortLS12.7411.8812.1912.74
5Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD11.5811.4010.6811.58
6Carolien Voorbij- de Groot, LinschotenLS11.3710.4111.3710.84

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Dymphie Baas, OudewaterPD11.7711.1811.5611.77
2Johanne van der Louw, BenschopJV11.6511.4211.650.00
3Hilde Marelis, StolwijkLS10.9610.9610.3210.61
4Carina den Hartogh, WoerdenLS10.419.9010.0010.41 (p.r.)
5Thessa van Krimpen, MontfoortJV10.199.0710.0110.19
6Leonie van der Stok, BenschopPD9.689.689.320.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Christiaan Spruit, MontfoortLS15.6614.8215.6613.530.000.00
2Floris van Elzakker, WoerdenZV15.3415.0315.2615.340.000.00
3Jan-Willem de Groot, LinschotenLS14.7814.0014.780.00
4Tjeerd Kiers, LinschotenLS0.000.000.000.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Kenneth Broos, LinschotenLS14.9014.9014.4514.8813.6513.84
2Niels Koetsier, HurdegarypGR13.8313.8313.330.00
3Rick Boer, LopikJV13.2111.4713.1413.21
4Sebastiaan van Oort, LopikJV12.730.000.0012.73
5Corné Lekkerkerker, JaarsveldJV12.3411.6412.1712.34
6Matthijs Hilgeman, LinschotenLS11.140.0010.8011.14

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Corné Spruit, WoerdenLS15.7314.1315.730.000.0015.07
2Dennis van Zelderen, LopikJV13.7412.2113.74 (p.r.)13.440.000.00
3Anthony Lekkerkerker, IJsselsteinJV13.5413.5412.8412.4712.7413.29
4Florus de With, BenschopPD12.8011.770.0012.80
5Gustian Roskam, OudewaterPD12.7312.7311.6412.60
6Arno Baas, OudewaterPD12.189.7511.3712.18
7Rian Baas, UtrechtPD11.6910.4410.1811.69
8Martijn Baars, BenschopPD11.6110.8711.1111.61
9Sander van Vliet, OudewaterPD11.289.4410.2511.28
10Geert Pieter de Bruijn, LopikJV11.0911.090.0010.76
11Laurens Lekkerkerker, IJsselsteinJV10.839.2710.8310.69
12Gijsbert de With, PolsbroekPD10.630.0010.4810.63

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wilco den Boer, BenschopPD11.6811.4811.3111.68
2Matthijs Oosterom, LinschotenLS11.2710.3911.27 (p.r.)10.33
3Freek Strien, BenschopPD11.2510.48 (p.r.)10.68 (p.r.)11.25 (p.r.)
4Gideon Spek, PapekopPD11.1110.2411.1110.66
5Ardy Slingerland, VlistVL10.7910.3710.73 (p.r.)10.79 (p.r.)
6Christiaan de With, BenschopPD9.840.009.849.42
7Felipe Roskam, OudewaterPD9.638.939.049.63

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond