Uitslag Loodgietersbedrijf van Krimpen Bokaal
Linschoten 28-06-2006

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenBastiaan de Bruijn17.73
DamesWendy Helmes14.37
JuniorenJaco de Groot17.93
JongensCorné Spruit17.04

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.7317.120.000.0017.73 (p.r.)0.00
2Gerwin van Vliet, LinschotenLS17.7216.0717.2714.5217.720.00
3Werner Kamphof, OudewaterLS16.9716.1216.9715.6314.7815.86
4Erik Bos, WaarderVL16.5915.2916.590.00
5Theo van Kooten, HaastrechtVL16.4515.7716.4516.25
6Pieter Verweij, WoerdenZV15.540.0015.5413.31

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hidde Kiers, MuiderbergLS16.920.000.0016.92 (p.r.)
2Bertjan van Vliet, WoerdenLS16.6216.620.000.00
3Peter van Vliet, WoerdenLS14.6812.790.0014.68
4Aart van Eck, Hei en BoeicopLS14.4914.490.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.370.0013.0213.4213.6814.37 (p.r.)
2Margriet Kamphof, MontfoortLS13.3212.7913.320.000.0013.27
3Gelieny van der Paauw, MontfoortLS13.2213.2211.9812.4112.690.00
4Carla Bos, BodegravenVL12.760.0011.6112.76
5Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD12.640.0011.7512.64
6Carolien Voorbij- de Groot, LinschotenLS12.1912.1812.1911.02

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Johanne van der Louw, BenschopJV11.980.0011.3811.98
2Hilde Marelis, StolwijkLS11.3310.3011.3310.78
3Carina den Hartogh, WoerdenLS11.1510.0610.4711.15 (p.r.)
4Thessa van Krimpen, MontfoortJV10.589.9010.3910.58
5Margriet van der Hoeven, MontfoortLS10.289.9610.0610.28 (p.r.)
6Leonie van der Stok, BenschopPD9.349.349.260.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV17.9316.7717.0917.9316.0015.62
2Christiaan Spruit, MontfoortLS17.1514.9215.2917.15 (p.r.)0.0014.32
3Jan-Willem de Groot, LinschotenLS17.0515.5617.05 (p.r.)0.000.000.00
4Floris van Elzakker, WoerdenZV15.9515.950.000.00
5Kenneth Broos, LinschotenLS15.9115.9114.3715.88
6Niels Koetsier, HurdegarypGR13.950.0013.9513.91

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Tjeerd Kiers, LinschotenLS14.9214.9214.8412.73
2Corné Lekkerkerker, JaarsveldJV14.2513.85 (p.r.)13.3914.25 (p.r.)
3Rick Boer, LopikJV12.9212.9212.090.00
4Matthijs Hilgeman, LinschotenLS12.5311.1811.7212.53

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Corné Spruit, WoerdenLS17.0414.1015.7717.04 (p.r.)0.0016.00
2Gustian Roskam, OudewaterPD15.8213.1914.5415.080.0015.82 (p.r.)
3Anthony Lekkerkerker, IJsselsteinJV14.3914.39 (p.r.)14.2513.8914.2713.79
4Dennis van Zelderen, LopikJV14.1813.1914.18 (p.r.)14.13
5Florus de With, BenschopPD14.0812.1813.5714.08
6Reinier Langerak, Linschoten13.4812.7613.28 (p.r.)13.48 (p.r.)
7Gideon Spek, PapekopPD13.3511.5213.35 (p.r.)11.04
8Wilco den Boer, BenschopPD13.1411.2011.7913.14 (p.r.)
9Sander van Vliet, OudewaterPD12.9611.7012.77 (p.r.)12.96 (p.r.)
10Gijsbert de With, PolsbroekPD12.9312.930.000.00
11Freek Strien, BenschopPD12.6312.24 (p.r.)12.63 (p.r.)10.52
12Geert Pieter de Bruijn, LopikJV11.968.8611.3511.96
13Arno Baas, OudewaterPD11.7911.4711.790.00
14Rian Baas, UtrechtPD10.518.9110.519.46

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Christiaan de With, BenschopPD11.5911.129.9711.59 (p.r.)
2Laurens Lekkerkerker, IJsselsteinJV11.4611.260.0011.46
3Wilco van Wageningen, LinschotenLS11.2511.25 (p.r.)10.9810.58
4Ruben van Egmond, Harmelen10.8910.24 (p.r.)10.28 (p.r.)10.89 (p.r.)
5Wessel Klok, LinschotenLS10.829.6410.820.00
6Martijn van Ieperen, MontfoortLS10.569.64 (p.r.)9.81 (p.r.)10.56 (p.r.)
7Felipe Roskam, OudewaterPD10.559.6610.550.00
8Matthijs Oosterom, LinschotenLS9.530.009.530.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond