It Heidenskip NFM voorronde ochtend - 29-07-2017 (398)
Voorronde
Meisjes C
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 10.19 10.07 10.01 4
0  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 11.90 12.43 11.85 1
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 10.02 nat 9.63 5
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT afg. afg. afg.  
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ 10.66 12.10 11.11 2
198  Laura Maaijen, Haastrecht PD 10.77 11.22 10.93 3
0  Maureen Westerhof, Sneek IJ 9.60 9.62 nat 6
Senioren H
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Jens Vlasveld, IJsselstein PD afw. afw. afw.  
0  Job den Hollander, Benschop PD 13.61 15.91 16.52 1
0  Marinus Slingerland, 0 10.33 nat nat 8
0  Sjoerd Jensma, 0 afw. afw. afw. 2
0  Edward Goodijk, 0 12.40 12.83 12.91 3
0  Anthony Kenmore, 0 12.23 13.03 nat 2
067  Rick Boer , Lopik JV 11.11 12.34 nat 4
0  Jilles Bonnema, Koudum 0 nat 11.58 12.16 5
0  Eldert Zeinstra, 0 11.13 12.00 10.93 6
0  Frits Veenema, 0 nat 11.29 11.08 7
0  Timar Hilgeman, 0 10.28 nat afg. 9
Junioren D
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ 13.31 12.03 13.59 6
0  Corne Benschop, Lopik PD 13.43 12.58 14.42 4
0  Auke de Wit, Jaarsveld JV 14.37 nat 14.23 5
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 15.26 14.91 nat 1
0  Aart-Jan van Oort, Lopik PD 11.96 10.87 12.97 8
024  Gerben van Schaik, Benschop PD 14.19 nat 15.18 2
0  Rindert Zijlstra, 0 11.62 13.18 12.72 7
0  Folkert Flapper, 0 nat 10.56 10.98 9
0  Andy de Wit, Utrecht LS 13.15 14.51 15.00 3
124  Jake van Dam, Lopik JV nat nat b.s.  
Jongens E
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
062  Thymen Veenstra, Suw‚ld BG 10.25 9.74 10.59 10
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 12.60 10.92 nat 6
040  Ties Meijer, Kockengen SV 11.99 13.18 nat 3
0  Harvey van Dam, Lopik JV 11.86 11.03 nat 8
0  Remko Tamminga, Boksum WI 12.11 12.62 10.58 5
057  Bouwe Westert, Sneek IJ 11.56 nat nat 9
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 14.05 10.86 14.65 1
0  Jacob Veldman, Deinum WI afg. afg. afg.  
0  Wietse Leffertstra, Broek IJ 12.06 nat 12.05 7
116  Peter Faber, Oldehove GR 9.85 12.05 13.34 2
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ 11.90 12.78 12.63 4
Dames D
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT 10.25 10.91 10.99 4
0  Eline Duurkoop, Woerden LS 11.78 nat 12.68 1
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 10.11 nat 11.82 2
0  Wietske Terpstra, It Heidenskip HS nat nat nat  
0  Bente Meijerink, Amsterdam LS 9.51 10.14 nat 5
041  Leonie de Regt, Leiden LS 10.77 11.40 nat 3
0  Marije Stilma, 0 afg. afg. nat  
031  Janneke Wittermans, Koudum HS 9.19 9.43 9.93 6
Meisjes D
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Fardau van Akker, Suw‚ld BG 12.85 nat 12.73 1
0  Femke Groenhof, It Heidenskip HS 9.25 9.80 nat 8
003  Douwina de Jong, Parrega HS 10.78 11.06 11.47 5
128  Tryntsje Terpstra, It Heidenskip HS nat nat 10.46 6
0  Liselotte Veenstra, Suw‚ld BG 9.99 11.06 11.86 3
0  Iris Mulder, Vlist VL 11.93 11.76 nat 2
0  Cynthia Stigter, Lopik JV 10.72 11.84 nat 4
180  Suzanne Mulder, Vlist VL 10.03 nat 10.10 7
Jongens C
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 14.89 10.04 14.54 1
0  Wytse Steensma, Joure IJ 13.47 9.61 13.22 4
030  Wiebren Schukken, Achlum WI 11.69 nat 10.02 9
128  Harmen Timmerarends, Montfoort LS 12.63 12.95 13.19 5
070  Boaz Vreman, Lopik JV 10.26 10.20 10.44 10
136  Silvan Bouma, De Westereen BG 9.81 10.59 11.79 8
126  Roy Velis, Benschop PD 12.09 nat 12.36 7
008  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT 11.89 13.76 11.86 3
0  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 13.60 13.89 13.91 2
0  Kornelis Brandsma, Gerkesklooster BT 10.03 nat 12.79 6
Jongens D
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Gerco van Oort, Lopik PD 12.38 13.19 13.91 3
0  Thijn Postma, Tytsjerk BG 10.16 10.17 nat 10
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 11.95 14.80 14.44 1
0  Dennis van Jaarsveld, Benschop PD nat nat 14.25 2
0  Yme Pafforaad, Twijzel BT 9.65 10.24 10.45 9
0  Tom Leusink, Kamerik SV 11.39 11.41 nat 7
0  Marijn Buijtenhuijs, 0 HS nat 10.68 nat 8
0  Jelmer de Jong, Tzum WI nat 12.23 9.93 5
111  Germ Terpstra, Tzum WI 9.96 10.07 12.01 6
011  Siem Lefferts, Burgum BG 12.88 13.44 12.81 4
Senioren G
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
050  Tsjebbe Galema , Bolsward HS nat 12.67 16.18 1
0  Martijn van Wijngaarden, 0 11.05 12.07 nat 9
0  Janco Slingerland, Vlist 0 nat 10.12 nat 10
144  Maarten Slob, IJsselstein JV 10.17 13.09 13.74 7
0  Douwe Bakker, Parrega HS 11.32 13.75 nat 6
081  Renť Braaksma, Niawier BT 12.64 nat 14.28 3
0  Dale Morgan, IJsselstein PD nat nat 13.87 5
080  Niels Levering, Haastrecht VL 11.48 11.14 12.69 8
060  Gerwin van Vliet, Linschoten LS nat nat nat  
0  Etienne Alderlieste, Woerden JV nat 13.36 14.22 4
033  Harm van der Vlist, Vlist VL 13.00 14.93 13.40 2
Veteranen
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Chris Buijtenhuijs, Groningen 10.85 12.04 12.61 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.55 meter - Dames: 16.40 meter - Junioren: 18.95 meter - Jongens: 18.43 meter - Meisjes: 15.26 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.55 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 15.85 meter
Hollandse records: Senioren: 21.57 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 15.64 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond